reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Mi położna ostatnio powiedziała tylko „ ooo komuś się przytyło” także ten.... Dietę miałam dobrych pare lat, teraz odpuszczam aczkolwiek wszystko w granicach rozsądku ;) Mam zamiar a raczej nadzieje zamknąć się w 15 kg :D:p Ale oczywiście czas pokaże, przyjdzie wiosna, lato owoce sezonowe które zastąpią slodycze... poza tym wiadomo, ze w chłodniejsze dni się dużo je i tyje :p
Mam dokładnie takie samo podejście. Też sobie za maksa ustawilam 15 kg i pokladam nadzieję że jak będzie ciepło to będzie łatwiej lepiej się odżywiać i więcej ruszać :) zobaczymy co nam z tego wyjdzie!
 
reklama
Ja żadnego celu nie mam ale na razie się nie martwię. 3 kg. Moja mama podobno długo miała tak, ze piersi duże a poza tym nic nie widać. U mnie widać, ale jak by brzuch zabrał udom. No, nie przeszkadza mi to jakoś:) pół roku przed ciąża schudłam 5 kg, wiec de facto nadal jestem bardziej szczupła niż przed „dieta” :o
 
A ja leżę i się zastanawiam, czy najpierw zrobić ciasto, czy sałatki... To dopiero rozkmina życia [emoji23] Muszę zdążyć ze wszystkim do południa, bo czeka mnie sprzątanie a to wymaga drzemki [emoji23] Mam dzień lenia... A tyle do roboty. Dobra, ponarzekałam [emoji12]

Też mam wrażenie, że brzuch mi zabiera z ud. Mam nadzieję, że to nie złudzenie optyczne [emoji23] Ale dzisiaj 23+5 i od 2 tygodni nie przytyłam ani grama.
 
A ja leżę i się zastanawiam, czy najpierw zrobić ciasto, czy sałatki... To dopiero rozkmina życia [emoji23] Muszę zdążyć ze wszystkim do południa, bo czeka mnie sprzątanie a to wymaga drzemki [emoji23] Mam dzień lenia... A tyle do roboty. Dobra, ponarzekałam [emoji12]

Też mam wrażenie, że brzuch mi zabiera z ud. Mam nadzieję, że to nie złudzenie optyczne [emoji23] Ale dzisiaj 23+5 i od 2 tygodni nie przytyłam ani grama.
Hahaha no ekstra tez bym tak chciała [emoji14]

Ja chcialam dziś zrobić muffinki kupiłam sobie wczoraj foremki. Ale podobno pogora fatalna wiec nawet do sklepu sie nie rusze. A chłop musi zrobić przegląd w aucie a potem do pracy.
 
A ja dziś z okazji rozpoczęcia 24 tygodnia byłam w piekarni po ptysie i Mirinde bo mi się w nocy śniło, że jadłam i po przebudzeniu miałam tak wielką ochotę, że nie było zmiłuj [emoji28]
 
A ja dziś z okazji rozpoczęcia 24 tygodnia byłam w piekarni po ptysie i Mirinde bo mi się w nocy śniło, że jadłam i po przebudzeniu miałam tak wielką ochotę, że nie było zmiłuj [emoji28]
Mmmn smaka robisz [emoji14] . mi dalej chodzą po głowie rurki z bitą śmietaną.
Ale leżę i mowie do mojego dziecka ze przestaje jesc i witaminki muszą mu wystarczyć.
 
U mnie 5 kg na plusie, ale że w pierwszym trymestrze najpierw te 5kg wyrzygałam, to w sumie osiągnęłam na razie wagę startową. Przy czym ostatnie 3kg przybyło mi przez 3 tygodnie.
Moja dietetyczka mówi, że ok. Myślałam, że w brzuchu przybyło mi z piętnaście centymetrów, bo tak mi ostatnio bebzon wyszedł, ale pani dietetyk pomierzyła mnie i wyszlo, że te 3kg to tylko 1cm w bicepsie, 3cm w brzuchu i 2cm w biodrach. Reszta bez zmian.

Tyle, że ja miałam wagę startową pewnie o jakieś 30kg wyższą od większości z Was i na starcie miałam obwód brzucha trzycyfrowy ;-)
Staram się pilnować z jedzeniem, bo raz że ta cukrzyca ciążowa, dwa po prostu już mi ciężko, a trzy każdy zbędny kilogram więcej to większe obciążenie dla trzustki.
 
reklama
Do góry