reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Co robi wspomaganie elektryczne w wózku ?
Pomaga przy podjeżdżaniu pod górę - odczuwalne jest tak jak jazda po płaskim, a przy zjeżdżaniu z góry wózek hamuje i nie ciągnie do przodu. My mieszkamy na dużym wzniesieniu więc mamy teraz co pchać... No i ogólnie dużo jeździmy (mamy blisko góry), więc u Nas myślę że się super spisze takie rozwiązanie. :)
 
reklama
Czekam na zdjęcia zakupów @Betty93 :)
My dzisiaj jedziemy do urzędu pozałatwiać sprawy z uznaniem ojcostwa, bo nie jesteśmy małżeństwem z moim T, a niewiadomo jak będę czuła się po porodzie i czy będę w stanie jeździć po urzędach, dlatego robimy to teraz, aby po porodzie tatuś mógł już sam wszystko załatwić :) Później jedziemy zamówić wózek, fotelik, ale u nas bez szaleństwo prosto i klasycznie :)
Kończę już akcje wyprawkową, co mnie mega smuci :( Wczoraj zamówiłam kosz na brudne pieluchy (polecony tu na forum) i w końcu otulacz :) Czekam na paczki.

Tak, tak znowu nie śpię :D
 
Ostatnia edycja:
Czekam na zdjęcia zakupów @Betty93 :)
My dzisiaj jedziemy do urzędu pozałatwiać sprawy z uznaniem ojcostwa, bo nie jesteśmy małżeństwem z moim T, a niewiadomo jak będę czuła się po porodzie i czy będę w stanie jeździć po urzędach, dlatego robimy to teraz, aby po porodzie tatuś mógł już sam wszystko załatwić :) Później jedziemy zamówić wózek, fotelik, ale u nas bez szaleństwo prosto i klasycznie :)
Kończę już akcje wyprawkową, co mnie mega smuci :( Wczoraj zamówiłam kosz na brudne pieluchy (polecony tu na forum) i w końcu otulacz :) Czekam na paczki.

Tak, tak znowu nie śpię :D
My tez musimy podjechać do urzędu.
Powiedz mi czy musze cos wypełnić wcześniej jakies pisma czy wszystko na miejscu ?
 
Ja jutro muszę wstać o 4 bo okolo piątej chcemy wyjechać żeby jak najwięcej czasu spędzić w Kazimierzu. Pewnie na 10 dojedziemy na miejsce. Pewnie będę mniej aktywna do niedzieli ale postaram się do Was zaglądać.

Też wydaje mi się że im mniejsze dziecko tym łatwiejsza z nim podróż. Z córką byliśmy pierwszy raz dalej dopiero jak skończyła 7 miesięcy bo wcześniej nie było okazji ale zdecydowanie przyjemniej się jechało niż teraz z dwulatką. W przyszłym roku w okolicach maja lub czerwca planujemy wyjazd do Chorwacji.

Odebrałam dziś wyniki krzywej wreszcie. Glukoza na czczo wyszła minimalnie później normy czyli 63 na 65. Miała któraś z Was podobnie?

U mnie na czczo 71.
 
A jaka jest cena wózka?
I u nas spoora górka do pokonania.. :) Całe miasto widać. I bez ciąży i wózka można się zasapać.. ;)
Znam to, u Nas podobnie :) a kompletny zestaw- wózek na złotej ramie z tapicerką Rebellious (za to jest spora dopłata), fotelikiem rozkładanym (Cloud Z), bazą do samochodu, moskitierą i uchwytem na kubek wyniósł nieco ponad 11 tys. ale cena będzie jeszcze do negocjacji przy odbiorze wózka. :)
Biorąc standardową jednokolorową tapicerkę na pewno wyjdzie taniej bo my dopłacamy do gondoli, spacerówki i fotelika, żeby mieć wzór Rebelious. :)
 
My tez musimy podjechać do urzędu.
Powiedz mi czy musze cos wypełnić wcześniej jakies pisma czy wszystko na miejscu ?
Nie, weź tylko kartę ciąży i oboje weźcie dowody. Oczywiście możecie zrobić to w dowolnym urzędzie, bo nie ma już rejonizacji :)

O matko i córko 11 tys za sam wózek, moja wyprawka zamknęła się w ok 13 tys :D hihi koniecznie musisz pokazać zdjęcia, bo jestem ciekawa tego cuda :)
 
reklama
Nie, weź tylko kartę ciąży i oboje weźcie dowody. Oczywiście możecie zrobić to w dowolnym urzędzie, bo nie ma już rejonizacji :)

O matko i córko 11 tys za sam wózek, moja wyprawka zamknęła się w ok 13 tys :D hihi koniecznie musisz pokazać zdjęcia, bo jestem ciekawa tego cuda :)
Jak już będę go miała to na pewno się pochwalę. :) Na razie mam samą fakturę :-D
Ja już nawet nie liczę kosztów wyprawki, ale pewnie wyjdzie 20tys. jak nic. Z tym, że już nie planuję więcej dzieci, więc wszystko będę później sprzedawać (razem z rzeczami po córce to chyba komis otworze :p).
 
Do góry