reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja do szpitala pampersy, a później będziemy próbować. Jest dziewczyna która tworzy pudła z pampersami na insta znajdziesz ja pod nickiem mama.ernestore, chyba zamówię takie pudło aby wypróbować pieluszki i nie kupować przy tym całych opakowań :)
 
reklama
U córki za to sprawdziły się pieluszki Dada i babydream z Rossmanna. Jeszcze Lupilu ale to już później kupowałam.
 
Cześć Dziewczyny :)
Wiem że ten temat był już poruszany, ale mogłybyście powiedzieć na jaki laktator ostatecznie się zdecydowałyście? Znajome polecają mi najbardziej dwa: Lovi Expert Elektryczny lub Medela Swing, oba podobnie wychodzą cenowo. Macie jakieś doświadczenie który lepiej kupić? :)

Miłego dnia!

Ja wybrała Lovi Expert bo ma wbudowany akumulator i jest podobno cichszy. :)

Co do pampersów to kupię Pampersy Premium Care, ale pamiętam że u mnie w szpitalu przy wyjściu po porodzie dostałam paczkę Pampersów Premium Care i mnóstwo próbek pampersów Dada.

Poza tym melduję się chora... wczoraj byłam u lekarza z moją niespełna 3-latką bo ma zapalenie gardła i początki anginy, a w nocy rozłożyło mnie... Byłam u lekarza i na razie mam zalecone leczenie bez antybiotyku, ale jakby się pogarszało to w piątek muszę się zgłosić po to ustrojstwo... [emoji57]
Bakterie dostałyśmy chyba w prezencie w niedzielę od mojej chrześnicy, która chodzi do przedszkola - nie pierwszy raz taka sytuacja. ‍♀️

...ale czasu nie marnuję, więc siedzę i składam zamówienia [emoji16] Miło się patrzy jak ubywa rzeczy do kupienia na liście wyprawkowej. [emoji4]
 
Ja wybrała Lovi Expert bo ma wbudowany akumulator i jest podobno cichszy. :)

Co do pampersów to kupię Pampersy Premium Care, ale pamiętam że u mnie w szpitalu przy wyjściu po porodzie dostałam paczkę Pampersów Premium Care i mnóstwo próbek pampersów Dada.

Poza tym melduję się chora... wczoraj byłam u lekarza z moją niespełna 3-latką bo ma zapalenie gardła i początki anginy, a w nocy rozłożyło mnie... Byłam u lekarza i na razie mam zalecone leczenie bez antybiotyku, ale jakby się pogarszało to w piątek muszę się zgłosić po to ustrojstwo... [emoji57]
Bakterie dostałyśmy chyba w prezencie w niedzielę od mojej chrześnicy, która chodzi do przedszkola - nie pierwszy raz taka sytuacja. ‍[emoji3601]

...ale czasu nie marnuję, więc siedzę i składam zamówienia [emoji16] Miło się patrzy jak ubywa rzeczy do kupienia na liście wyprawkowej. [emoji4]
Dużo dużo zdrówka dla Ciebie i córci [emoji847]
 
Ja wybrała Lovi Expert bo ma wbudowany akumulator i jest podobno cichszy. :)

Co do pampersów to kupię Pampersy Premium Care, ale pamiętam że u mnie w szpitalu przy wyjściu po porodzie dostałam paczkę Pampersów Premium Care i mnóstwo próbek pampersów Dada.

Poza tym melduję się chora... wczoraj byłam u lekarza z moją niespełna 3-latką bo ma zapalenie gardła i początki anginy, a w nocy rozłożyło mnie... Byłam u lekarza i na razie mam zalecone leczenie bez antybiotyku, ale jakby się pogarszało to w piątek muszę się zgłosić po to ustrojstwo... [emoji57]
Bakterie dostałyśmy chyba w prezencie w niedzielę od mojej chrześnicy, która chodzi do przedszkola - nie pierwszy raz taka sytuacja. ‍♀

...ale czasu nie marnuję, więc siedzę i składam zamówienia [emoji16] Miło się patrzy jak ubywa rzeczy do kupienia na liście wyprawkowej. [emoji4]
@Betty93 szybko zdrowiej i oby udalo sie bez antybiotyku.
Teraz przynajmniej w W- wie jest taka obledna pogoda ze nie trudno zlapac przeziebienie.Co godzine na zmiane wychodzi palace slonce i znowu czarne chmury i leje:confused:
Ja kupie pewnie Pampersy i zobacze czy ok, te zielone.One lepiej pasowsly moim synkom niz te biale premium.Zobaczymy jak bedzie teraz.Lubilam juz poźniej te pants, takie zakladane , nie te na rzepki.Ale to troche trzeba bedzie poczekac;)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za tyle dobroci. [emoji8][emoji175]

Oby jutro było lepiej. :) Dzisiaj od rana mamy dzień raczej złych wiadomości, a do tego mam takie bóle jak chodzę, że wrzuciłam na szybko do prania i suszenia szlafrok oraz pokazałam mojemu M. gdzie w razie czego mam rzeczy do szpitala dla mnie i małego.
Swoją drogą jak dalej tak będzie to jutro chyba pojadę to skontrolować do szpitala, bo wszystko przypomina mi dokładnie moje samopoczucie przed pierwszym porodem (od rana miałam takie bóle, a o 23:30 zaczęły się skurcze porodowe).

Mam nadzieję, że to wszystko przez chorobę i stres dzisiejszego dnia...
 
Do góry