reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja jestem dzień przed terminem i kopniaków nie czuje wcale, jedynie takie rozciąganie po obu stronach brzuszka ;)
No i po pare razy na dzień czkawkę
To takie rozpychanie i ja czuje. Mam tez tak ze siade i jak wstane to maly jest wypchany po jednej stronie brzicha. Ale kopniaki czy mocniejsze ruchy dopiero samym wieczorem
 
reklama
Ja mam na 29 lipca, ale od kilku dni czuje delikatne bóle nudzące i rozciągające w dole brzucha jak na okres. Mały waży 3,200 więc wagowo dobry. Wczoraj byłam u lekarza to powiedział że powoli szyjka się skraca ale jeszcze ma 2cm. Już się nie mogę doczekać jak będzie po wszystkim
 
Dziewczyny , chwalę się :)
Wiktoria, 3630 kg i 54 cm długości, skurcze od wtorku a na świat przyszła dzisiaj o godz. 4:08 czyli 3 dni przed terminem.

Poród długi i jestem zmęczona ale już zapomniałam o całym bólu [emoji7]

IMG_20190711_084611.jpeg
 
Hej. Gratuluję dziewczyny nowych dzieciaczków i trzymam kciuki za resztę. Majka ma już tydzień nie lubi kąpieli strasznie przy tym płacze. W przyszłym tyg.idziemy na podcięcie wędzidełka bo ma krótkie i przeszkadza jej podczas ssania piersi, ale sobie jakoś radzi. Dwa razy w ciągu nocy upomina się o mleczko. Pępek już odpadł. Całuski dla was
 
reklama
U mnie termin na 18.07 i faktycznie młody rusza się mniej intensywnie niż wcześniej. Tzn również bardziej rozciąga się, przesuwa. Czasem kopnie, ale to już rzadko. Podejrzewam, że ma po prostu mało miejsca. Już jakby pomijając jego aktywność, to niestety nie mam żadnych objawów przepowiadających rychły koniec ciąży. Pocieszam się, że nie zawsze są :)

@Małgo27 - gratulacje! córka śliczna :) Włosy mega :D
 
Do góry