reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hej. A my sierpniowi jednak. Córcia urodziła się dziś o 1:10, 4120g, 57cm ;)
Gratuluje! duża dziewczynka, super :) jak się czujesz?

Już mamy sierpień. Ile Nas dziewczyny jeszcze zostało? Ja mam 40+3 i już się nie mogę doczekać. Za tydzień w czwartek mam się zgłosić na wywołanie jeśli nic nie ruszy, ale mam nadzieję że samo się rozkręci.
 
Gratuluje! duża dziewczynka, super :) jak się czujesz?

Już mamy sierpień. Ile Nas dziewczyny jeszcze zostało? Ja mam 40+3 i już się nie mogę doczekać. Za tydzień w czwartek mam się zgłosić na wywołanie jeśli nic nie ruszy, ale mam nadzieję że samo się rozkręci.

Ja jeszcze czekam. 41+1. Rozkręca się, bo skurcze coraz mocniejsze, chociaż nieregularne. Jutro idę do szpitala rozmawiać, co robimy. Trzymam kciuki za wszystkie w dwupaku jeszcze! :)
 
Dziewczyny jaki smoczek polecacie? Mam BIBS ale Elenka nie chce go ciągnąć...za to z mojego cycka zrobiła sobie smoczek ‍♀️
 
A mój zależy z jakiej butelki je. Jak z avent to nawet do 150 mu dorabiam, a jak z lovi to 90 bo ciężej się ssie, wolniej leci, szybko się denerwuje i idzie spać z nerwów... wiec głównie teraz daje avent. Ale jak tak poje te 120 czy 150 to nie je 3 godziny. A jak mniej to faktycznie po 2 godzinach głodny.
A ile Twoje maleństwo już ma dni ? :)

Natan ma 3 tygodnie i jak odciągam to je tyle ile uda mi się odciagnac między 60 a 120 ml
Mój Skarb ma 11 dni i jestem w szoku ile je. Gorzej u mnie z tym odciaganiem bo mam wrażenie ze już nie mam więcej i mega męczę się na koncowce. :(

Czy ktoras z Was Dziewczyny używała Femaltikera i może go polecić?
 
reklama
A ile Twoje maleństwo już ma dni ? :)


Mój Skarb ma 11 dni i jestem w szoku ile je. Gorzej u mnie z tym odciaganiem bo mam wrażenie ze już nie mam więcej i mega męczę się na koncowce. :(

Czy ktoras z Was Dziewczyny używała Femaltikera i może go polecić?

Mój synuś ma 7 tygodni i jeden dzień [emoji846]
 
Do góry