reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Pierwsze święta bobasa bardzo pozytywnie. To nasze pierwsze święta w swoim własnym gniazdku i z całą rodzinką. Dzidzius był kochany i uśmiechnięty przez cały czas. Jako ze już ma ponad pół roku rozszerzany dietę. Je marchewkę, ziemniaczki, marchewkę z ryżem. Smakuje i lubi jeść ale je malutko bo jednak wieczorem widać ze brzuszek trochę pobolewa. Tak wiec spokojnie, po malutku wprowadzam nowości. Kaszkę tez już jadł i tez smakowała. W ogóle widok łyżeczki go strasznie ekscytuje [emoji16]
 
Nasza mała też (z zachwytem czy zdziwieniem ale na pewno jest bardzo ożywiona) patrzy na twarz osoby, która właśnie je [emoji23]
Ciekawe czy to zainteresowanie jej zostanie, gdy przyjdzie czas na rozszerzanie diety [emoji6]
 
I ja witam po świętach. My dietkę też już zaczęliśmy rozszerzać. Majka uwielbia jeść, wszystko co dostaje zjada z apetytem i wszystko dobrze toleruje. Nie ma problemów z brzuszkiem i kupką. Rośnie mi mały łakomczuch. Jak widzi że coś jemy to buźkę otwiera i też chce.Ostatnio miała katarek ale na szczęście szybko przeszedł. Czasami mała jest bardzo marudna wydaje mi się że to przez wyżynające zęby ,widzę jak bolą ją te dziąsełka. Żele tylko chwilową ulgę jej przynoszą. A tak ogólnie to jest kochaniutka. Dzisiaj w ciągu dnia miała tylko dwie drzemki jedna 40min a druga1godz. Na moje to w ciągu dnia śpi za mało,ale widocznie tyle jej wystarcza. Za to całą noc ładnie przesypia. A ile wasze dzieciaczki mają drzemek w dzień i jak długo śpią? Pytam z ciekawości.
 
Różnie. W dzień od 3 do 5h (rzadko). Noce 22-8, 21-7, czasem do 9-10 jeszcze dospi. Zależy od dnia.
W nocy oczywiście kilka razy kp. W dzień pogodna więc na pewno jej pasuje.
 
reklama
I ja witam po świętach. My dietkę też już zaczęliśmy rozszerzać. Majka uwielbia jeść, wszystko co dostaje zjada z apetytem i wszystko dobrze toleruje. Nie ma problemów z brzuszkiem i kupką. Rośnie mi mały łakomczuch. Jak widzi że coś jemy to buźkę otwiera i też chce.Ostatnio miała katarek ale na szczęście szybko przeszedł. Czasami mała jest bardzo marudna wydaje mi się że to przez wyżynające zęby ,widzę jak bolą ją te dziąsełka. Żele tylko chwilową ulgę jej przynoszą. A tak ogólnie to jest kochaniutka. Dzisiaj w ciągu dnia miała tylko dwie drzemki jedna 40min a druga1godz. Na moje to w ciągu dnia śpi za mało,ale widocznie tyle jej wystarcza. Za to całą noc ładnie przesypia. A ile wasze dzieciaczki mają drzemek w dzień i jak długo śpią? Pytam z ciekawości.
U nas są w dzień. Jakoś 3 drzemki po 30 minut
Chyba że leżę z nim i go bujam to nawet 2h potrafi spać . .w nocy śpi od 19 do 5/6 zjada mleko i śpi do 7/8.
 
Do góry