reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny a jakie macie aspiratorki?
Ogólnie nie jestem sobie w stanie wyobrazić tych do odkurzacza... Nie chciałabym wyssać małej smarków z mózgiem. Coś bezpeczniejszego, sprawdzonego?

ja kupowałam katarek travel bo ma opcje do odkurzacza i do ust wiec można zabrac ze sobą gdzies jadąc albo właśnie jakbym się bała używać do odkurzacza
 
reklama
dziekuje dobrze wiedzieć. Na czczo mam raczej dobry jednak po jedzeniu za duży mi się trzyma. Jest gorzej niż było ostatnio. Zobaczymy co mi diabetolog powie, w poniedziałek będę się rejestrować. Dziwne właśnie ze on trochę tak straszy z tym terminem cesarki ale może tylko tak powiedział na zaś i może akurat mala się odwróci. Jeszcze ma trochę czasu
Postaraj się jeść rzeczy o niższym indeksie glikemicznym. Tabele znajdziesz w internecie. Na pewno odpuść sobie gotowaną marchew. Jeśli makarony to gotowane al dente i raczej pełnoziarniste, chleb jak musisz to dla cukrzyków, albo najlepiej zrezygnuj z niego. No i postaraj się nie jeść słodkiego ani pić słodkich przedworzonych soków. Powinno pomóc. 👍
 
Postaraj się jeść rzeczy o niższym indeksie glikemicznym. Tabele znajdziesz w internecie. Na pewno odpuść sobie gotowaną marchew. Jeśli makarony to gotowane al dente i raczej pełnoziarniste, chleb jak musisz to dla cukrzyków, albo najlepiej zrezygnuj z niego. No i postaraj się nie jeść słodkiego ani pić słodkich przedworzonych soków. Powinno pomóc. 👍

z chleba właśnie ciężko zrezygnować tym bardziej ze uwielbiam z pomidorem i mloda cebula 😊 zmieniłam chleb o było lepiej ale muszę spróbować jeszcze innego
 
Znam patulove :) właśnie o takie poncza mi chodziło :) ja kupować poncza nie zamierzam bo jak pisałam wole materiałowe ( wełniane ) kombinezony/pajace :) mnie się to sprawdzało :)
a na okres letni do fotelika nic nie planuje kupowac, ewentualnie poszukać wkładki anty potowej:)

Maritta88- no tak bez syndromu też się da ogarnąć :) ale czasem chciałabym, żeby mi się włączył :)
 
Dziewczyny.. Otulacz, rożek, czy jedno i drugie? Do tego jeszcze śpiworek i kołderka?? Serio, to wszystko jest mi potrzebne? Jeszcze w środku lata? A jak nie wszystko, to co? 10 lat temu o żadnych otulaczach nie słyszałam. Miałam jeden rożek, poduszkę, kołderke i kocyk i było git, a teraz to jakieś szaleństwo. Ratujcie, bo chyba się bardziej orientujecie....
 
Dziewczyny.. Otulacz, rożek, czy jedno i drugie? Do tego jeszcze śpiworek i kołderka?? Serio, to wszystko jest mi potrzebne? Jeszcze w środku lata? A jak nie wszystko, to co? 10 lat temu o żadnych otulaczach nie słyszałam. Miałam jeden rożek, poduszkę, kołderke i kocyk i było git, a teraz to jakieś szaleństwo. Ratujcie, bo chyba się bardziej orientujecie....
Kolderka się nie przyda na razie, otulacze tak bo może w nich spać. Dzieci lubią buc ciasno opatulone na początku. Poduszka... Eh też niepotrzebna narazie ja mam taką super płaska tylko wzięłam do kompletu z otulacze. Rozek, myślę nad nim do karmienia... Ale nadal nie kupiłam 😉
 
A ja jestem za połączeniem rożek + kocyk, i tyle. W rożku może spać albo może być do karmienia, a jak będzie niedobrze to opatulić kocykiem i tyle. Nawet nie wiem co to jest otulacz 😅 dla mnie rożek to otulacz...
 
reklama
Do góry