reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja jestem za połączeniem rożek + kocyk, i tyle. W rożku może spać albo może być do karmienia, a jak będzie niedobrze to opatulić kocykiem i tyle. Nawet nie wiem co to jest otulacz 😅 dla mnie rożek to otulacz...

Ja się dziś dowiedziałam, że istnieje otulacz:D A rożek grubszy z wypełnieniem, czy taki cienki raczej? a śpiworek?
 
reklama
Ja się dziś dowiedziałam, że istnieje otulacz:D A rożek grubszy z wypełnieniem, czy taki cienki raczej? a śpiworek?
Ja mam rożek grubszy ale sama nie wiem czy to dobrze czy lepiej cieńszy... Ja generalnie i tak tych rzeczy nie biorę do szpitala bo mi położna powiedziała że wszystko dają w szpitalu i że nie ma potrzeby. Śpiworki mam 3, ale do szpitala nie biorę. W domu za to będę ich używała codziennie do spania małego bo wydaje mi się to najlepsze: nie jest za grube, nie krępuje ruchów a fajnie otula.
 
Dziewczyny, a miałyście/macie ten słynny "syndrom wicia gniazda"? Ja nic a nic, codziennie się obijam i mówię sobie, że jutro posprzątam, poprasuję to co zostało i spakuję torbę do szpitala 🤦🏼‍♀️
ja mam, odkąd pamiętam, lubię być zawsze wcześ niej przygotowana i pgólnie mam trochę pedantyczne zapędy, więc mam prawie wszystko gotowe, czekam jeszcze na jedno zamówienie z maylili, bo była promocja na dzień dziecka i dokupiłam ręcznik, jakieś pieluszki i kocyk, więc tylko to jeszcze nie uprane, pokoik nie do konca gotowy, ale to ze względów finansowych, rozkładam w czasie :) i przyznam, ze leniuch że mnie, co raz trudniej mi stać, więc w 9 miesiącu zamierzam już tylko pachnieć :)
 
A to coś nowego dla mnie. Fajne to w szczególności na te pierwsze dni i tygodnie.
ja właśnie myślałam, ze to na zimę dopiero się przydaje, nie szykowałam nic takiego na teraz, myślałam, ze przykryję mała kocykiem jakby co, na początku i tak chcę z nią jeździć z tyłu, bo będę się martwić inaczej
 
Ja też nie mogę za długo stać ani nawet chodzić. 20 minut to jest max. dla mojego kręgosłupa. Potem zaczyna już boleć 🤦🏼‍♀️ i muszę robić przerwy. Ja mam odwrotnie: jestem antypedantyczna i nigdy nie przywiązywałam zbytniej wagi do porządku 😅 może dlatego że moja mama jest strasznie pedantyczna i wytworzyła się we mnie taka bariera buntownika. Ale jeżeli chodzi o przygotowanie domu dla małego to się staram wziąć w garść i wszystko zrobić jak należy chociaż lekko nie jest.
 
ja właśnie myślałam, ze to na zimę dopiero się przydaje, nie szykowałam nic takiego na teraz, myślałam, ze przykryję mała kocykiem jakby co, na początku i tak chcę z nią jeździć z tyłu, bo będę się martwić inaczej
Się zobaczy jak będzie najwyżej się dokupi na bieżąco. Przecież to fortunę idzie stracić na te wszystkie gadżety 🙈
 
ja kupowałam katarek travel bo ma opcje do odkurzacza i do ust wiec można zabrac ze sobą gdzies jadąc albo właśnie jakbym się bała używać do odkurzacza
mnie denerwują te do odkurzacza, bo nie wyobrażam sobie, zeby co chwilę odkurzacz wyciągać a już na pewno nie będzie stał ciągle na wierzchu, albo w nocy hałas robić, my z siostrzeńcami używaliśmy fridy i teraz też ją kupiłam, nie martw się siłą ssania odkurzacza, bo ona jest lżejsza niż jak sama powietrze wciągasz, nawet niektórzy mówią, ze właśnie za mała siła ssąca, więc one są bardzo bezpieczne
 
reklama
Się zobaczy jak będzie najwyżej się dokupi na bieżąco. Przecież to fortunę idzie stracić na te wszystkie gadżety 🙈
prawda, nawet nie chcę liczyć ile juz wydaliśmy, a jestem raczej dość rozsądna w zakupach, z bajerów to tylko jeden kocyk droższy kupiłam taki cieplejszy i jeden trochę droższy otulacz, ale poza tym to żadnych ekstrawagancji, chociaż przyznam, że koronawirus mnie uratował, bo nie chodzę do sklepów więc mnie nie kuszą te wszystkie m=piękne mięciutkie rzeczy, jakbym wpadła między pólki to ho ho :)
 
Do góry