reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzis i czekam na dobre wiesci :)
Ja dopiero wizyte mam za 3tyg takzs poczekam sobie jeszcze :p
 
reklama
U mnie w mieście aż 3 ginekologów , z czego dwóch pamiętają czasy porodu mojego 26 letniego brata.
Dużo za wizytę u Was się płaci?
Zalezy. Do mojego gin musze pojechac jeszcze 25km i place 100zl za wizyte, z usg 150 a z cytologia 130zl. Wiec zle nie jest [emoji846] Natomiast w miescie slyszalam kwoty 150 w gore. I to sa Ci lekarze, ktorzy jeszcze 3 lata temu pracowali na NFZ i mieli mnostwo pacjentek, przez co ordynator oddzialu ginekologii i jego prawa reka nie byli zadowoleni, iz pacjentki odchodza do innych... Idac prywatnie musze liczyc sie z faktem iz wszystkie badania musze rowniez prywatnie robic ale co poradzisz...
 
oj dzis u mnie tez sa masakryczne. jestem sprzataczka i ciagle jestem w ruchu to jeszcze gorzej. ratuje sie nieco woda gazowana ale noe wiem ile wytrzymam :(
Dziewczyny poranne mdłości się zaczynaja. Bez wymiotów ale mdli mnie niemiłosiernie. Czasem w ciągu dnia tez.
Poratujcie jakimiś domowymi sposobami. Na razie guma miętowa i jedzenie winogron pomagają, ale co jeszcze? :frown:
 
reklama
Mi na mdlosci nie p po magalo nigdy nic :( kazda ciaze przechodzilam z troszke innymi objawami ale w zadnjej nie znalazlam remedium, a probowalam wszystkiego. Ale kazdy organizm i kazda ciaza jest inna. Warto porobowac a najczesciej pomagaja male lekkie przekaski bo mdlosci w wiekszosci przypadkow nasilaja sie z glodem.

Dzien dobry, witam wszystkie nowe mamy i trzymam kciuki za wszystkie wizyty.
 
Do góry