reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kupiłam dzisiaj tabletki wiesiołka i liście malin z nadzieją, że trochę lżej mi przyjdzie ten SN 😁 wzięłam już 2 tabletki i wypiłam napar, zobaczymy- nie oczekuję cudów aczkolwiek nie zaszkodzi, a może pomóc 😄
No ciekawa jestem czy będzie efekt :) ja jeszcze chwilę czekam z wprowadzeniem tych metod, ale też myślę o kupnie liści malin.
 
reklama
Kupiłam dzisiaj tabletki wiesiołka i liście malin z nadzieją, że trochę lżej mi przyjdzie ten SN 😁 wzięłam już 2 tabletki i wypiłam napar, zobaczymy- nie oczekuję cudów aczkolwiek nie zaszkodzi, a może pomóc 😄
ja wiesiołek biorę od kilku dni, ale herbatę dopiero dziś mi się udało nabyć, to jakiś deficytowy towar w dodatku jest obrzydliwa! :) będę ją piła tylko 2 razy dziennie
 
Tak jak Pralinka wspomniała- na zmiękczenie szyjki, podczytywałam dziewczyny na forach i niektórym faktycznie pomogło, innym nie. Postanowiłam, że spróbuje po poleceniach właśnie położnych z UCZKiN 😁
Ja właśnie jak powiedziałam w aptece, że bym chciała liście malin to farmaceuta ‚uuuu raczej nie mamy, muszę spojrzeć’ pogrzebał w komputerze, poszedł na zaplecze, nie było go 2 minuty ale wrócił z torebką i się śmiał, że myślał że nie znajdzie 😄
 
Dziewczyny, mam pytanie na już, głównie do Mam, które mają już swoje pociechy w domu! Jak ubralyscie na wyjście? Bo ja już mam mętlik w głowie :)
Tez miałam zagwozdke, poradziłam się mam które były ze mną w pokoju. A w dzień wypisu było 17 stopni i lało, ubralam w body z długim rękawem na to kaftanik, skarpetki i spodenki , na koniec opatulony kocykiem i prosto do auta.
 
reklama
Tak jak Pralinka wspomniała- na zmiękczenie szyjki, podczytywałam dziewczyny na forach i niektórym faktycznie pomogło, innym nie. Postanowiłam, że spróbuje po poleceniach właśnie położnych z UCZKiN 😁
Ja właśnie jak powiedziałam w aptece, że bym chciała liście malin to farmaceuta ‚uuuu raczej nie mamy, muszę spojrzeć’ pogrzebał w komputerze, poszedł na zaplecze, nie było go 2 minuty ale wrócił z torebką i się śmiał, że myślał że nie znajdzie 😄
Moja położna dzisiaj dzwoniła do mnie jak się czuje czy brzuszek twardnieje, jak się czujemy, a ja mowie ze dobrze, żadnych oznak ale juz bym mogła rodzic, to powiedziała że nie nie nie. Trzymać pośladki 😁
 
Do góry