reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Moja położna dzisiaj dzwoniła do mnie jak się czuje czy brzuszek twardnieje, jak się czujemy, a ja mowie ze dobrze, żadnych oznak ale juz bym mogła rodzic, to powiedziała że nie nie nie. Trzymać pośladki 😁
No niby najlepiej jest jednak dobić do tych 40. tygodni bo chociaż od 38. już niby ciąża donoszona, to jeszcze się dzidziuś coś tam rozwija. W 100% gotowy jest właśnie po skończonych 40 tygodniach.
 
reklama
Kurde, a ja cały dzień mam lekkie skurcze i ból pleców. Jakoś od 18 były co 10 min, teraz są co 5-10, różnie. Ale w sumie nic więcej się nie dzieje i nie boli to za bardzo, czuje tylko dyskomfort. I nie wiem czy siać panikę, czy to się rozkręci :/
 
Kurde, a ja cały dzień mam lekkie skurcze i ból pleców. Jakoś od 18 były co 10 min, teraz są co 5-10, różnie. Ale w sumie nic więcej się nie dzieje i nie boli to za bardzo, czuje tylko dyskomfort. I nie wiem czy siać panikę, czy to się rozkręci :/
Ciężko powiedzieć :D niby regularne skurcze co 5-7 minut to już powód żeby jechać do szpitala...
 
reklama
Do góry