reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A nie możesz przenosić dłużej niż tydzień bo...? Bo Ci szyjka nie wytrzyma, za duże rozwarcie czy o co chodzi?
Nie wypytywalam bo stwierdzilam, że kurde jak nie urodze jak urodze 🤣 rozwarcie bylo 2cm szyjka bardzo miękka główka bardzo nisko tyle wiem. Nie wnikalam bo po co mam się za wczasu stresować jakimś wywołaniem itp.....
 
reklama
Wiem ze pytanie nie będzie w temacie bo wszystkie macie to już za sobą 🙈 w związku z zakończeniem remontu będę zaczynała brać się za pranie i układanie rzeczy dla małej. Ale zastanawia mnie to czy wszystkie rzeczy trzeba umyć lub wyparzyć ? Mam na myśli np szczotkę do włosów nożyczki Pojemnik na smoczek elementy laktatora czy wanienkę 🤷🏻‍♀️
a butelki macie tez wyparzone i „przyszykowane” czy dopiero na bierząco jak będzie potrzeba użycia ?
Elementy typu smoczek, butek laktator trzeba wyparzyć. Co do prania ubranek, w życiu nie wrzucę na 90 stopni bo wyjdą dla barbi. Pralam 30-40 stopni, wyprasowalam ale juz jak prasowalam to mowiłam ostatni oraz 😁
 
zaczęłam unikać forum :( cieszę się z małych bobasów i aż mi sie łezki wzruszenia w oczy cisną z Waszego szczęścia, ale ja do terminu mam jeszcze ponad 3 tygodnie, żadnych objawów i dolegliwości i czuję, że jestem w zupełnie innym miejscu niż Wy, nadal czekam na lóżeczko, jaram się elektrostymulatorem, z nudów matę edukacyjną zamówiłam, a tu mimo że dopiero 3 lipca to już grad dzieci rozpakowanych :)
Ja podobnie Pralinka, bo my jakoś razem z tego co pamiętam.
 
Dziewczyny, wiem, rzadko się udzielam ale muszę się wygadać.
Jestem załamana, nie wiem, czy nie chacze o jakąś depreche..
Czy ja jestem jakąś nienormalną Mamą? Nie umiem nakarmić własnego dziecka?
Mały nie je, w szpitalu zjadał 90 ml, w domu ostatnio wczoraj o 18 zjadł 70 ml, ale dużo ulał, później w nocy nie mogłam go doprosić żeby zjadł.. 2 razy zjadł 20ml, widać że chce zrobić kupę a nie może, przy jedzeniu szybko się męczy... Przepraszam za pierdół ale musiałam gdzieś się wygadać.... [emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Jesteś cudowną mamą. Dzieci jedza tyle na ile mają ochotę, ale jeśli nie dopomną się przez 3 h trzeba je budzić. Pamiętaj ze pierwsze mleko jest mega treściwe. Na spokojnie. Masz położną z którą możesz na ten temat pogadać?
 
Elementy typu smoczek, butek laktator trzeba wyparzyć. Co do prania ubranek, w życiu nie wrzucę na 90 stopni bo wyjdą dla barbi. Pralam 30-40 stopni, wyprasowalam ale juz jak prasowalam to mowiłam ostatni oraz 😁
ja też sobie nie wyobrażam prania ubranek w 90 stopniach, te ubranka byłyby bardzo zniszczone szybko, ale akurat jestem zwolennikiem prasowania, więc na pewno będę uskuteczniać
 
No ja na 21 także jeszcze trochę. Ja tez nie mam objawów. Ale coś czuję że jak mnie ktoś wku#wi to może być różnie, a nie brakuje takich sytuacji ostatnio, zwłaszcza w rodzinie 😒
wiesz jak to z rodziną :)
ja nie narzekam, leżę sobie i nic nie robię :) moj jedyny wysiłek to obiad ogarnąć i pranie powiesić, zatapiam się w internetach, w środę mam usg pomiarowe i wizytę to zobaczę jak tam technicznie się sprawy mają, ale to jeszcze 3 tygodnie (plus ewentualnie kolejne 2) więc kawał czasu...
 
reklama
wiesz jak to z rodziną :)
ja nie narzekam, leżę sobie i nic nie robię :) moj jedyny wysiłek to obiad ogarnąć i pranie powiesić, zatapiam się w internetach, w środę mam usg pomiarowe i wizytę to zobaczę jak tam technicznie się sprawy mają, ale to jeszcze 3 tygodnie (plus ewentualnie kolejne 2) więc kawał czasu...
No bardzo brzydkie to ale staram się mieć to w d....😁
No ja tez pranko, zakupki, obiadki, sprzątanko.
Daj znać jak tam po wizycie. Zapytaj koniecznie jak się szyjka ma.
Na Netflixie są nowe tytuły od wczoraj jak co 😁🙃
 
Do góry