reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, wiem, rzadko się udzielam ale muszę się wygadać.
Jestem załamana, nie wiem, czy nie chacze o jakąś depreche..
Czy ja jestem jakąś nienormalną Mamą? Nie umiem nakarmić własnego dziecka?
Mały nie je, w szpitalu zjadał 90 ml, w domu ostatnio wczoraj o 18 zjadł 70 ml, ale dużo ulał, później w nocy nie mogłam go doprosić żeby zjadł.. 2 razy zjadł 20ml, widać że chce zrobić kupę a nie może, przy jedzeniu szybko się męczy... Przepraszam za pierdół ale musiałam gdzieś się wygadać.... [emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525]
To zrozumiałe ze się martwisz, w szpitalu miałam podobnie. Ale nie czekaj moja droga, zwróć się do specjalisty po pomoc. Nie możesz zostać z tym sama. Ściskam.
 
My po dzisiejszej wizycie już, mały mocno wyrósł bo 3400 teraz także spory przyrost, aczkolwiek rozwarcia brak, choć mały ustawiony już w kanale rodnym 😃 No nic, pani Doktor zaleca naturalne sposoby na wywołanie- seks, drażnienie brodawek itd. 😄 w przyszłym tygodniu mam ktg i ponowne badanie, oby coś ruszyło 😂
 
Takie tam z serii kto mi zabroni 😁
Nasze ulubione szejki, dzisiaj to co było czyli banan, jabłko, szpinak, mleko lactose free, woda no i na to bita śmietana haha! Teraz tańczymy w brzuszku 🤗
 

Załączniki

  • IMG_20200703_142710.jpg
    IMG_20200703_142710.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry