reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
No wlasnie chciałam pisać czy któras na kostki narzeka..wróciłam ze spaceru i kostki nie są opuchnięte ale łupią nieziemsko
Ja to w ogóle nie poznaje swoich kostek. Na codzień mam szczupłe nogi i każdą kostkę było widać dziś mam kostki opuchniete i wyglądają jak u Fiony ze Shreka 😅
 
Dziewczyny, wiem, rzadko się udzielam ale muszę się wygadać.
Jestem załamana, nie wiem, czy nie chacze o jakąś depreche..
Czy ja jestem jakąś nienormalną Mamą? Nie umiem nakarmić własnego dziecka?
Mały nie je, w szpitalu zjadał 90 ml, w domu ostatnio wczoraj o 18 zjadł 70 ml, ale dużo ulał, później w nocy nie mogłam go doprosić żeby zjadł.. 2 razy zjadł 20ml, widać że chce zrobić kupę a nie może, przy jedzeniu szybko się męczy... Przepraszam za pierdół ale musiałam gdzieś się wygadać.... [emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Moja córka jak była mała była strasznym niejadkiem karmiłam ją najpierw piersią prze 6 m/c a potem butlą ale ciągnęła dwa czy trzy lyki i już nie chciała. Byłam załamana i umęczona bo dawałam jej mleko co chwila i w przypadku
piersi jak i butli sprawdził się jeden patent. Karmienie na śpiocha. Czyli pierś lub butle podstawiałam jej pod usteczka, masowałam policzek i zaczynała ssać i zjadała sporo a jak tylko karmiłam ją kiedy nie spala to był problem. Każde dziecko jest inne więc nie wiem czy u Ciebie coś takiego się sprawdzi ale może spróbuj. Dzieci nawet z zamkniętymi oczkami mają odruch ssania.
 
A ja byłam przed chwila na IP, bo wydawało mi się, ze mała strasznie mało się rusza. Na szczęście wszystko jest ok, po prostu miała dzień leniwca. Tylko trochę przeraża mnie, ze to dopiero 37+2, a wg usg wazy już 3600g i ma obwód głowy 35 cm z hakiem ... moja pierwsza córka ważyła tylko 2700 i miała 32 cm obwodu, a i tak mnie nacinali. Już mi się odechciało porodu. A jak wymiary wyglądają u was??
 
A ja byłam przed chwila na IP, bo wydawało mi się, ze mała strasznie mało się rusza. Na szczęście wszystko jest ok, po prostu miała dzień leniwca. Tylko trochę przeraża mnie, ze to dopiero 37+2, a wg usg wazy już 3600g i ma obwód głowy 35 cm z hakiem ... moja pierwsza córka ważyła tylko 2700 i miała 32 cm obwodu, a i tak mnie nacinali. Już mi się odechciało porodu. A jak wymiary wyglądają u was??
A co lekarz na tę wagę?

Ja nie wiem ile mój waży i już się nie dowiem do porodu :D jak miałam USG w 34. tygodniu to ważył 2100 i niby miał przybierać ok. 200 g tygodniowo ale nie wiadomo jak to teraz wygląda, bo raz: u niektórych dziewczyn nastąpił nagły znaczny przyrost wagi u dziecka, dwa: ja ostatnio zaczęłam sporo przybierać na wadze a nie widać tego nigdzie poza brzuchem i jakoś dużo też nie jem, więc być może to dzidziuś tak przybiera. Ale trudno, co ma być to będzie...
Hania mówiła że u niej to chyba suplement DHA spowodował taki wzrost masy ciała u córci, ja też słyszałam że suplementy tak działają. A Ty coś bierzesz? Może warto pomyśleć nad odstawieniem jeśli tak?
 
A ja byłam przed chwila na IP, bo wydawało mi się, ze mała strasznie mało się rusza. Na szczęście wszystko jest ok, po prostu miała dzień leniwca. Tylko trochę przeraża mnie, ze to dopiero 37+2, a wg usg wazy już 3600g i ma obwód głowy 35 cm z hakiem ... moja pierwsza córka ważyła tylko 2700 i miała 32 cm obwodu, a i tak mnie nacinali. Już mi się odechciało porodu. A jak wymiary wyglądają u was??
Ja bede wiedziec w pon bedzie 37+0, ale cos czuje ze moj sporawy juz jest😁
 
A co lekarz na tę wagę?

Ja nie wiem ile mój waży i już się nie dowiem do porodu :D jak miałam USG w 34. tygodniu to ważył 2100 i niby miał przybierać ok. 200 g tygodniowo ale nie wiadomo jak to teraz wygląda, bo raz: u niektórych dziewczyn nastąpił nagły znaczny przyrost wagi u dziecka, dwa: ja ostatnio zaczęłam sporo przybierać na wadze a nie widać tego nigdzie poza brzuchem i jakoś dużo też nie jem, więc być może to dzidziuś tak przybiera. Ale trudno, co ma być to będzie...
Hania mówiła że u niej to chyba suplement DHA spowodował taki wzrost masy ciała u córci, ja też słyszałam że suplementy tak działają. A Ty coś bierzesz? Może warto pomyśleć nad odstawieniem jeśli tak?
Teraz już w sumie biorę tylko magnez i żelazo. Lekarka nie skomentowała jakoś specjalnie, tylko spytała się czy zawsze mała większa była. Trochę obawiam się, ze pójdę w dniu porodu, a tam ponad 4 kg będzie
 
reklama
Do góry