reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja byłam na pierwszym KTG w czwartek to jak mnie podpinala to mała jej chyba pupę wygięła bo taki trojkat zrobił się z brzucha 😂
Jutro rano mam wizytę, pewnie dowiem się już kiedy do szpitala 😬
 
reklama
Odzięki za pomysł z tym kołkiem! Dzięki dziewczyny ❤️
Nie dostałam znieczulenia bo spowolniłyby akcje porodowa a moja szyjka i tak nie była skóra do pomocy przez dluuuuugi czas 😒
Ale! Powiem wam wszem i wobec dziewczyny, ze dzis już jest niebo, a ziemia i wychodzimy 😄
Dbam mocno o krocze, za każda toaleta przemywam szarym mydłem w płynie, opłukuję woda (fajna z dziobkiem, można lac idealnie tam gdzie się chce i nie trzeba pod prysznic wchodzić), śmieje się ze już zapomniałam co to był za ból i ze robimy następne niedługo 😂
 
Dziewczyny głowy do góry! Będzie dobrze, nie znacie dnia ani godziny 😂
Mnie co prawda wzięło po tym badaniu, podejrzewam ze miałam masaż szyjki Żeby ją trochę przygotować, a ona uparta nie i poszło we wody. W każdym razie już za chwilkę będziecie z maluszkami!
Tu jest jedna dziewczyna 42+4, dali jej oksytocynę ale macica nie rusza i biedna ma skurcze, a żadnej akcji kompletnie biedna, tak mi jej szkoda płacze bo już by chciała się widzieć z maluszkiem, zaskoczona bo to jej kolejne dziecko :(
Dziewczyny trzymam za was kciuki, żeby wszystko przebiegło ksiazkowo! Bo to jest najlepsza opcja ❤️
 
Juz prawie spakowalam torbe😆 i tak sie zastanawiam, potrzebuje recznika dla dziecka? Na stronie mojego szpitala nie ma na liscie, ale oczywiscie musialam sie pokusic o sprawdzenie tez innych list z netu😛 i tam sa. A kubek i sztucce? Bierzecie? A no i te podklady(podpaski) ile tego macie?
 
Juz prawie spakowalam torbe😆 i tak sie zastanawiam, potrzebuje recznika dla dziecka? Na stronie mojego szpitala nie ma na liscie, ale oczywiscie musialam sie pokusic o sprawdzenie tez innych list z netu😛 i tam sa. A kubek i sztucce? Bierzecie? A no i te podklady(podpaski) ile tego macie?
Brawo!
Ja mam spakowany jeden duży jeden mały ręcznik i jeszcze taki typu ircha szybkoschnący, nie zamierzsm kąpać małej w szpitalu, ale nigdy nie wiadomo.
Kubek, sztućce koniecznie weź. Pieluch mam pakę 26 szt, podkłady seni na wyro 5 szt. 20 szt podkładów poporodowych tych podpasek.
Majtki siateczkowe 4 szt wielorazowego użytku.
Trochę na zapas ale dużo miejsca nie zajmują.
 
Ostatnia edycja:
Juz prawie spakowalam torbe😆 i tak sie zastanawiam, potrzebuje recznika dla dziecka? Na stronie mojego szpitala nie ma na liscie, ale oczywiscie musialam sie pokusic o sprawdzenie tez innych list z netu😛 i tam sa. A kubek i sztucce? Bierzecie? A no i te podklady(podpaski) ile tego macie?

Ja nie biorę ręcznika. Jak już to w razie gdyby chcieli to biorę pieluszkę flanelowa. Jest mała a ręczniki tak samo mam flanelowe. Podpasek biorę dwie paczki.
ja wstępnie wszystko przygotowałam ale muszę ruszyć tyłek i włożyć to do walizki 🙈
 
To w takim razie doloze jeszcze jedne podpaski. A bierzecie kapcie i klapki pod prysznic? Bo ja sie zastanawiam, czy nie starcza jedne gumowe. Oczywiscie nie mam jeszcze wody, ale miejsca zostalo wiec poupycham butelki😛
 
reklama
Do góry