reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, jak Wy wychodziłyście z Waszymi dzieciaczkami ze szpitala? W sensie na rękach czy w wózku czy w chuście czy w foteliku czy jeszcze jakoś inaczej? My mamy w planie wyprowadzić Małego w wózku żeby na niego od razu słońce tak nie świeciło chociaż to będzie przejście tylko kilku kroków... Dlatego jestem ciekawa w jaki sposób Wy to ogarnęłyście.
Wyszliśmy ze szpitala w foteliku, chociaż też 100-200 m mieliśmy do samochodu.
Do sali poporodowej nie wolno ani fotelika ani wózka wnosić, dlatego mąż czekał na korytarzu z fotelikiem, ja wychodziłam z Małym w łóżeczku - tak położne powiedziały. Jak ułożyliśmy synka w foteliku, oddałam łóżeczko położnym i się pożegnałam ☺️
 
reklama
Pan klocuszek sie wita z ciociami
Dziewczyny odnośnie karmienia piersią pokarm mam ale bez większego szalu jak go dodatkowo rozkrecic poza małym który cyca ma na każde zawołanie plus dodatkowo staram się jeszcze po karmieniu odciągnąć
A dwa czy wasze po cycu robią kupki bo mój dopiero 2 zrobił lecz druga kupka z czopkiem 🙁
 

Załączniki

  • 20200722_102711.jpg
    20200722_102711.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 148
My tez przeboje brzuszkowe od wit d :( dlaczego wiem, ze od niej? Bo wcześniej bylo wszystko ok, zaczęliśmy podawać wit d i 2 dni później maly zaczął mieć problem :( planujemy podać Vigantol za jakiś czas jak małemu się jelitka oczyszcza, chociaż moja położna mówiła ze jeżeli ja bym przyjmowała więcej wit d to mały już by nie musiał bo by miał z mlekiem ale nie wiem jak duża dawka musiałaby to być, dopytam ją 😃
Co do kupek- my całkiem sporo kup mamy, średnio 4-5 dziennie, tez tylko kp 😊
 
Maritta88 i jak tam ?
Urodziłam!!!! 💪💪💪😊😊😊
Regularne skurcze zaczęły mi się wczoraj o 20:00, o 24:00 pojechałam do szpitala więc jak widzicie nie spieszyłam się mega a i tak miałam dopiero 3 cm rozwarcia. Do 5-6 dawałam radę ze skurczami, potem zaaplikowali mi znieczulenie bo już nie dawałam rady a wiedziałam że chcę i mi to nie przeszkadza. Przez to znieczulenie owszem, skurcze trochę ustały i musieli mi przebić wody a potem podali troszkę sztucznej oksytocyny ale naprawdę niewiele. No i dość szybko mi się rozwierała szyjka a jak doszło do 10 cm to okazało się że mały już dzięki samym skurczom zszedł niziutko i tylko myślałam wypchnąć główkę, bez pchania przez kanał rodny. Nie czułam skurczy partych ale położne mi mówiły kiedy mam przeć i po godzinie wyszedł ❤️ zrobił na mój brzuch swoją pierwszą wielką kupę 😂 i od tamtej pory ciągle ale to ciągle wisi mi na cyckach. Ważył 3870 więc kawał chłopa 😁 załączam zdjęcie całej naszej trójeczki
 

Załączniki

  • IMG-20200722-WA0001.jpg
    IMG-20200722-WA0001.jpg
    112,8 KB · Wyświetleń: 198
reklama
Urodziłam!!!! 💪💪💪😊😊😊
Regularne skurcze zaczęły mi się wczoraj o 20:00, o 24:00 pojechałam do szpitala więc jak widzicie nie spieszyłam się mega a i tak miałam dopiero 3 cm rozwarcia. Do 5-6 dawałam radę ze skurczami, potem zaaplikowali mi znieczulenie bo już nie dawałam rady a wiedziałam że chcę i mi to nie przeszkadza. Przez to znieczulenie owszem, skurcze trochę ustały i musieli mi przebić wody a potem podali troszkę sztucznej oksytocyny ale naprawdę niewiele. No i dość szybko mi się rozwierała szyjka a jak doszło do 10 cm to okazało się że mały już dzięki samym skurczom zszedł niziutko i tylko myślałam wypchnąć główkę, bez pchania przez kanał rodny. Nie czułam skurczy partych ale położne mi mówiły kiedy mam przeć i po godzinie wyszedł ❤ zrobił na mój brzuch swoją pierwszą wielką kupę 😂 i od tamtej pory ciągle ale to ciągle wisi mi na cyckach. Ważył 3870 więc kawał chłopa 😁 załączam zdjęcie całej naszej trójeczki
Gratulacje☺☺ piękna rodzinka☺
 
Do góry