reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
tez mamy lansinoh bo mieliśmy przy laktatorze i od niej zaczynaliśmy bo były wyparzone itp ale później wzięliśmy avent natural i wydaje mi się ze ona jednak lepiej przypomina pierś i ładniej z niej mała pije
Możliwe. To nie moja opinia, tylko mojej lekarki która jest cdl. 😉😊
Oczywiście wypróbowałam je wszystkie, i najlepiej Młodemu pasuje lanisnoh, najlepszy ma smoczek (z ta dziurka odpowietrzajaca)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczynki za odpowiedzi 🌸😗
Będziemy dalej próbowali. Sprawdziłam Wasze butelki, są naprawdę bardziej podobne do piersi.
Moja położna mi na początku poleciła Medelę i ja jakoś nie sprawdzałam ani opinie ani porównanie z innymi, po prostu kupiłam, a Mirku ta butelka nie pasuje. Jeszcze pare razy spróbuje i kupię jakąś z Waszych 🙂
 
Po tym jak poruszyłyście ten temat, sama spróbowałam bo Mikel od bardzo dawna jest tylko na piersi (w pierwszych tygodniach czasem dostawał butelkę z moim mlekiem) i też nie chce jeść z butelki... A my mamy Lovi dynamiczną i on nie ma pojęcia jak się zabrać za to ssanie, wypycha smoczek językiem z buzi. My też będziemy próbować dalej... Generalnie chyba warto było co jakiś czas dawać butelkę żeby przyzwyczajać a teraz to może być ciężko nauczyć dziecko nowego nawyku :(
 
A ja jeszcze nie kupilam butelki. Zamierzam podawac dopiero, jak przejdziemy na mm, ale kupie niedlugo, bo potem zapomne jaką😛 Ze starszym tez tak zrobiłam i było ok. Może Olek też nie bedzie robił problemów😛
 
Po tym jak poruszyłyście ten temat, sama spróbowałam bo Mikel od bardzo dawna jest tylko na piersi (w pierwszych tygodniach czasem dostawał butelkę z moim mlekiem) i też nie chce jeść z butelki... A my mamy Lovi dynamiczną i on nie ma pojęcia jak się zabrać za to ssanie, wypycha smoczek językiem z buzi. My też będziemy próbować dalej... Generalnie chyba warto było co jakiś czas dawać butelkę żeby przyzwyczajać a teraz to może być ciężko nauczyć dziecko nowego nawyku :(
Nauczyć pić z butelki trzeba do 4 miesiąca życia, kiedy odruch ssania jest największy. Później prawdopodobniej już nie weźmie. Także mamy jeszcze czas 🙂🙂
Jak @AsiaPelasia wspomina, trzeba żeby tylko tata dawał butelkę i mamy w pobliżu nie było. Robiliśmy tak też 😅
Także próbujemy dalej ☺️ Oby u nas wszystkich to się udało 🙂
 
Heyy aa to moj juz pil z butelki mamy LOVI bylo super oczywiscie z moim mlekiem bo mm nie chcial a teraz nic bawi się tylko i dupa zostal na razie cyc. Wogole moj ma jakiś czujnik w dupce bo jak tylko oddale się na 50m od domu i syrena mu się włącza ehhh i jak tu iść na grzybki się zresetowac🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😭😭
 
reklama
Do góry