reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dla mnie tez nie ja sie bardzo ciesze bo se starszym niestety tak nie miałam nasz mlodziak spi z nami jakoś nie zaburza to igraszek z M hehe czasami się śmiejemy ze ma dodatkowe bujanko🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤣🤣 ja mam na tyle mleka ze moj jest spokojny a jak nie jest to cycek heh i juz spokoj
 
reklama
Dziewczyny, czy Wam również odstaje nadal brzuszek? Ogólnie ciało się dość tak powiem „pozbierało po porodzie”, natomiast dół brzucha na wysokości macicy wygląda jak w pierwszych miesiącach ciąży. Wiem, że to nie kwestia rozejścia mięśnia prostego brzucha, bo to miałam badane przez fizjo od razu po porodzie. Czytałam, że przez kp taki stan rzeczy utrzymuje się dłużej.
U mnie dramat, co najmniej jak w 5 mscu. Jeszcze nie ćwiczę, w zasadzie to przez tą pandemię zamknęli mój klub fitness 😑 nie mam się gdzie podziać z moimi ulubionymi programami 😔
Jak moja ciotka zobaczyła zdjęcia ze ślubu (miesiąc temu) to się zapytała czy w ciąży jestem...🤦‍♀️
 
Ja tez planuje tylko i wylacznie piers do 6 miesiaca, ale nie dłużej. Potem chce zapanowac z powrotem nad swoim cialem
Ja też tak chciałam. Ale obawiam się że przeciągnę to, bo absolutnie nie mam pojęcia jak mi mlody będzie zasypiał, teraz zasypia przy piersi (na to nocne spanie) i w nocy jak się budzi to szybki cycuś i śpi... a bez piersi to co ja zrobię ?smoczka nadal nie umie ssać, albo nie chce...
 
Dla mnie tez nie ja sie bardzo ciesze bo se starszym niestety tak nie miałam nasz mlodziak spi z nami jakoś nie zaburza to igraszek z M hehe czasami się śmiejemy ze ma dodatkowe bujanko🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤣🤣 ja mam na tyle mleka ze moj jest spokojny a jak nie jest to cycek heh i juz spokoj
A to nie, to my "załatwiamy swoje sprawy" albo w salonie albo w drugim pokoju, przy Młodym nic nie robimy ;)
 
Pozdrawiamy e-ciocie, kończymy 5. 20201117_103011.jpg miesiąc 🥰
 
reklama
Do góry