reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Heja dziewczyny. Możecie doradzić co mam kupic?
Moja córka odrzuciła smoczek w wieku 3 m-vy i jakoś tak sie złożyło ze picie z butelki xe smoczkiem takze. Jestem trochę i uwiazana przez to bo nie mogę na dłużej zostawić jej z mężem, bo co z tego że butla pelna jak ona nie ssie tylko gryzie ten smoczek. Chciałbym wypróbować kubek czy co tam dziecku sie daje po butli. Możecie cos poradzić?

koleżanki synek nie chciał ani smoczka ani butelki to mleko dawala i daje mu z bbox
 
reklama
Są różne kubki do karmienia i picia, ale czytałam, że odradzają kubki niekapki i butelki/kubki z dziobkiem. Radzą dawać dziecku mleko lub wodę w Doidy Cup i właśnie zamierzam to kupić 🙂
To tak, przy rozszerzaniu diety bardziej się przyda.
A jeśli myślisz jak nakarmić dziecko mleczkiem gdy Ciebie nie ma w domu, to spróbujcie kubek do karmienia lub łyżeczką / strzykawką mleczko podać do buzi

tez słyszałam ze nie są dobre niekapki i te kubki 360 stopni. Najlepsze są doidy cup i bidony. I tak tez zamierzam kupić
 
No dobra, dalam ciała i chyba zwroce te niekapki. Odruch ssania i to chodzi, że ona juz go nie ma a taki jest potrzebny do picia. To chyba je zwroce. Bidon, ale z rurką, nie twardą. Kubeczek zostawię dokupię bidon.
 
No dobra, dalam ciała i chyba zwroce te niekapki. Odruch ssania i to chodzi, że ona juz go nie ma a taki jest potrzebny do picia. To chyba je zwroce. Bidon, ale z rurką, nie twardą. Kubeczek zostawię dokupię bidon.

czesto maluchy o dziwo dają sobie radę ze słomka. Mi się wydaje ze może dlatego ze maja ten odruch ssania, ale z jakiegoś powodu nie chcą butelki. Ze słomka może bardziej sobie poradzi bo jakby nie patrzeć wypływ jest dużo łatwiejszy niż przy smoczku
 
Moja to smoczek w butelce zaczyna gryźć jak już nie chce. Jak jest głodna to nie ma problemu z jedzeniem. Smoczka nie chce wogole. A zmieniałas może rozmiar smoczka w butelce? Może właśnie wypływ już jest dla niej za mały ?
 
Też się zastanawiam nad krzesełkiem. Chociaż Kostek jeszcze nie siada sam, ale coś trzeba by było mieć na uwadze.
W weekend kupiliśmy nosidełko, powoli będziemy się do niego przyzwyczajać :)
No i w czwartek stuknęło nam pół roku😊 20201217_133329.jpg
 
reklama
Do góry