reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
hej dziewczyny. Chciałam się zapytać czy macie jakieś nosidełka ? Zastanawiam się nad zakupem czegos kiedy ręce już nie dają rady nosić. A nie wiem na co się zdecydować :/
 
hej dziewczyny. Chciałam się zapytać czy macie jakieś nosidełka ? Zastanawiam się nad zakupem czegos kiedy ręce już nie dają rady nosić. A nie wiem na co się zdecydować :/
O tak 😁
Wybraliśmy (w sklepie, w którym nam doradzono i mogliśmy poprzymierzać wszystkie dostępne) nosidełko marki kavka. Jesteśmy bardzo zadowoleni 😊
 
hej dziewczyny. Chciałam się zapytać czy macie jakieś nosidełka ? Zastanawiam się nad zakupem czegos kiedy ręce już nie dają rady nosić. A nie wiem na co się zdecydować :/
Tak, mamy LennyLamb Upgrade (chustę też miałam LL) 🙂 z naszym delikatnym high need baby super się sprawdza 😅
Można go dopasować od niemowlaka do starszaka (20 kg). Wszystkie pasy są regulowane.
Synek lubi być w nosidełku i u mnie, i u taty, w nim zasypia i z niego odkładamy. Lub na spacerze jak już się nudzi w wózku i śpiewa operę, to też zakładamy nosidełko.
Dla nas nosidło jest bardzo pomocne. Trzeba się trochę przyzwyczaić do obciążenia na kręgosłup i będzie dobrze 🙂🙂 polecam nosidło ☺️
 

Załączniki

  • 34DC5E62-7E86-4A56-BA13-6B53D307B5F4.jpeg
    34DC5E62-7E86-4A56-BA13-6B53D307B5F4.jpeg
    391,1 KB · Wyświetleń: 92
ja się też podłączę do podpytania o nosidełko, bo z tego co widzę, to one wszystkie są tak zrobione, że dziecko musi być przodem do rodzica? bo tak się zastanawiam czy dzieciaki nasze już nie są na tyle duże ze za chwilę się będą nudzić w takiej pozycji? jak to U Was jest?
 
W naszym nosidełku można jak najbardziej nosić dziecko też z tylu. I myślę, że dużo nosidełek się do tego nadają. Ale ja jeszcze czekam, aż synek będzie samodzielnie siedzieć, wtedy spróbuje z tylu nosić. Na razie z przodu się nie nudzi, bo może wszystko oglądać po obu stronach i mamę widzi jak coś 😅
 
reklama
dzieki dziewczyny za odpowiedz !
niunia a kierowałas się czymś konkretnym przy wyborze, mogąc poprzymierzac ?
Tak :), Kostek miał w nim najlepszą pozycję, to po 1, po drugie paski -te wykonane z najlepszych materiałów i do tego regulowane w najprostszy sposób, po 3 regulacja-nosidelko rośnie wraz z maluchem 😊 i na końcu olbrzymi wybór kolorystyczny 😉
 
Do góry