reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U nas też podobnie, myślę, że przez zęby. Budzi się z płaczem, ale natychmiast zasypia dalej przy piersi albo po prostu przytulony do mnie lub między mną a tatą.
Jeśli dobrze spojrzałam, to u nas chyba 4 zęby na raz wychodzą 😬 jedna górna jedynka już się przebiła, druga już tuż tuż, ale dwójki górne są też bardzo blisko... zauważyłam, że chce ssać pierś dłużej, podobno to przynosi ogromną ulgę 🙏
 
reklama
A tak przy okazji, to wczoraj obchodziliśmy 9 miesięcy 🥰😍
Jezu, jak ten czas leci 😭
 

Załączniki

  • 348F373E-EC64-4EC3-B3FB-5513CEB8FA9F.jpeg
    348F373E-EC64-4EC3-B3FB-5513CEB8FA9F.jpeg
    834,4 KB · Wyświetleń: 76
A my dalej bez ani jednego ząbka. Różnie się budzi w nocy. Czasem 2-3 razy a czasem co godzinę. Ostatnio obudziła się o 12 i miała imprezkę do 3. Na szczęście po bojach i już nie przytomna udało mi się uśpić.
@Maria_0701 zazdroszczę zdjęcia, u nas już nie da się zrobić na leżąco 😂
Zero współpracy było 🤣
 

Załączniki

  • 91CAF952-1B10-49A0-957D-9302CE55AF68.jpeg
    91CAF952-1B10-49A0-957D-9302CE55AF68.jpeg
    77,6 KB · Wyświetleń: 67
Hej ,hej
U nas tez masakra zębowa, wyszły dwie dwojki jednocześnie, idą nastepne...
W nocy pogrom, budzi się średnio co godzinę i cycuś...i tak już od niepamiętnych czasów, ciekawe czy to kiedyś minie i doczekam dnia a raczej nocy kiedy przespi ją całą spokojnie bez budzenia...
@Kasiek31 super!moje gratulacje!ktory to tydzień?Na kiedy masz termin?
U mnie nadal brak okresu... a mieliśmy właśnie od kwietnia zacząć starania...
Z nowości, to zaczęliśmy z Kostkiem bobathy w ośrodku rehabilitacji, pierwsze zajęcia za nami, no i Kostek nie byłby sobą gdyby 90%czasu nie płakał, tak jest w każdym gabinecie,u kogo byśmy nie byli to zawsze jest lament i płacz.
A w święta wreszcie samodzielnie usiadł! Duma😊
Buziaki :*
 
A my dalej bez ani jednego ząbka. Różnie się budzi w nocy. Czasem 2-3 razy a czasem co godzinę. Ostatnio obudziła się o 12 i miała imprezkę do 3. Na szczęście po bojach i już nie przytomna udało mi się uśpić.
@Maria_0701 zazdroszczę zdjęcia, u nas już nie da się zrobić na leżąco 😂
Zero współpracy było 🤣
To samo miałam pisać. U Olka zrobienie czegokolwiek na leżąco kończy się płaczem jakby go ze skóry obdzierac. Dlatego przy wszystkich niezbędnych w tej pozycji czynnościach trzeba kombinować i najlepiej mieć kogoś do zabawiania🙃
Ja jużpo pierwszym okresie. Przyszedł 2,5 miesiąca po zakończeniu karmienia.
 
Cześć dziewczyny. Też jestem lipcowa mama. Czytam.wasze forum od samego początku Ale jakoś nie mogłam dołączyć 😁. Ale teraz postanowiłam założyć konto ponieważ znowu zostane mamą 😁. I tak przy okazji to chciałam zapytać was jak.wygladaja u was nocki bo u nas masakra . Młody potrafi co godzinę się.budzic . Nadal karmię piersią. Czasami chce jeść A czasami tulić. A ja to ledwo przytomny później chodzę 🤣
Gratulacje i powodzenia 😅 a synek śpi z Wami, w dostawce, osobnym łóżeczku...? My chcemy zacząć starania jak Młody skończy rok ale szczerze mówiąc trochę się obawiam jak potem ogarnąć taka dwójkę budzącą się często w nocy 🤔 nasz się budzi czasem dość często a czasem co 3 godziny ale ostatnio dluuugo muszę go trzymać na piersi zanim znów zaśnie.
Hej ,hej
U nas tez masakra zębowa, wyszły dwie dwojki jednocześnie, idą nastepne...
W nocy pogrom, budzi się średnio co godzinę i cycuś...i tak już od niepamiętnych czasów, ciekawe czy to kiedyś minie i doczekam dnia a raczej nocy kiedy przespi ją całą spokojnie bez budzenia...
@Kasiek31 super!moje gratulacje!ktory to tydzień?Na kiedy masz termin?
U mnie nadal brak okresu... a mieliśmy właśnie od kwietnia zacząć starania...
Z nowości, to zaczęliśmy z Kostkiem bobathy w ośrodku rehabilitacji, pierwsze zajęcia za nami, no i Kostek nie byłby sobą gdyby 90%czasu nie płakał, tak jest w każdym gabinecie,u kogo byśmy nie byli to zawsze jest lament i płacz.
A w święta wreszcie samodzielnie usiadł! Duma😊
Buziaki :*
Gratulacje dla Kostka!!! 👏👏👏 Mam wrażenie ze Kostek i Mikel są do siebie bardzo podobni hehe Mikel też płacze w gabinetach i też muszę dłużej niż inne mamy czekać na jego postępy motoryczne ale za to jestem mega dumna jak w końcu coś nowego osiągnie 😊
A jak u Was z wedzidelkiem? Robisz jeszcze czasem te ćwiczenia co robiłaś @niunia2324 ? Ja już dawno skończyłam a ostatnio mój Luby zauważył że Młody ma grube to wędzidełko. Będziemy konsultować z pediatrą na następnej wizycie.
Ja też nadal nie mam okresu i też się zastanawiam czy mi się nie przesuną w czasie starania 🤔 mam nadzieję że niedługo przyjedzie jednak ta ciotka z Ameryki 😂

@Maria_0701 super Słodziak z tego Twojego Mirusia! 🥰
 
Gratulacje i powodzenia 😅 a synek śpi z Wami, w dostawce, osobnym łóżeczku...? My chcemy zacząć starania jak Młody skończy rok ale szczerze mówiąc trochę się obawiam jak potem ogarnąć taka dwójkę budzącą się często w nocy 🤔 nasz się budzi czasem dość często a czasem co 3 godziny ale ostatnio dluuugo muszę go trzymać na piersi zanim znów zaśnie.

Gratulacje dla Kostka!!! 👏👏👏 Mam wrażenie ze Kostek i Mikel są do siebie bardzo podobni hehe Mikel też płacze w gabinetach i też muszę dłużej niż inne mamy czekać na jego postępy motoryczne ale za to jestem mega dumna jak w końcu coś nowego osiągnie 😊
A jak u Was z wedzidelkiem? Robisz jeszcze czasem te ćwiczenia co robiłaś @niunia2324 ? Ja już dawno skończyłam a ostatnio mój Luby zauważył że Młody ma grube to wędzidełko. Będziemy konsultować z pediatrą na następnej wizycie.
Ja też nadal nie mam okresu i też się zastanawiam czy mi się nie przesuną w czasie starania 🤔 mam nadzieję że niedługo przyjedzie jednak ta ciotka z Ameryki 😂

@Maria_0701 super Słodziak z tego Twojego Mirusia! 🥰
Wiesz co, my robiliśmy 4 tyg od momentu podcięcia, jest zgrubiałe to wędzidełko ale nie ma zrostów, rozszerzanie diety idzie super,wiec jestem przekonana że wszystko jest ok. Taaak, tez jestem tego zdania ze idziemy z Mikelem podobnie😁 jak byś dała radę zrobić fotkę Mikelowego wędzidełka to podeślij na fb zobaczymy jak to wygląda 😉
Dzisiaj też mieliśmy druga dawkę na.meningokoki, także w ogóle humor Kostka dziś do bani🙃
Tez mam obawy co do posiadania dwóch Maluszków, ale wierze ze damy radę, patrze na siostrę męża i podnosi mnie to na duchu, ze się da nawet jak jest ciężko to można być szczęśliwym 😅 Ona ma dzieciaki rok po roku, córka jest pol roku starsza od Kostka.
Tez mam nadzieje ze okres niebawem przybedzie, w piątek mam wizytę u lekarza, będziemy robić badania przed ciążą😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry