reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

niunia2324

Fanka BB :)
Hej ,hej
U nas tez masakra zębowa, wyszły dwie dwojki jednocześnie, idą nastepne...
W nocy pogrom, budzi się średnio co godzinę i cycuś...i tak już od niepamiętnych czasów, ciekawe czy to kiedyś minie i doczekam dnia a raczej nocy kiedy przespi ją całą spokojnie bez budzenia...
@Kasiek31 super!moje gratulacje!ktory to tydzień?Na kiedy masz termin?
U mnie nadal brak okresu... a mieliśmy właśnie od kwietnia zacząć starania...
Z nowości, to zaczęliśmy z Kostkiem bobathy w ośrodku rehabilitacji, pierwsze zajęcia za nami, no i Kostek nie byłby sobą gdyby 90%czasu nie płakał, tak jest w każdym gabinecie,u kogo byśmy nie byli to zawsze jest lament i płacz.
A w święta wreszcie samodzielnie usiadł! Duma😊
Buziaki :*

reklama

karolaka88

A my dalej bez ani jednego ząbka. Różnie się budzi w nocy. Czasem 2-3 razy a czasem co godzinę. Ostatnio obudziła się o 12 i miała imprezkę do 3. Na szczęście po bojach i już nie przytomna udało mi się uśpić.
@Maria_0701 zazdroszczę zdjęcia, u nas już nie da się zrobić na leżąco 😂
Zero współpracy było 🤣
To samo miałam pisać. U Olka zrobienie czegokolwiek na leżąco kończy się płaczem jakby go ze skóry obdzierac. Dlatego przy wszystkich niezbędnych w tej pozycji czynnościach trzeba kombinować i najlepiej mieć kogoś do zabawiania🙃
Ja jużpo pierwszym okresie. Przyszedł 2,5 miesiąca po zakończeniu karmienia.

Martitta88

Cześć dziewczyny. Też jestem lipcowa mama. Czytam.wasze forum od samego początku Ale jakoś nie mogłam dołączyć 😁. Ale teraz postanowiłam założyć konto ponieważ znowu zostane mamą 😁. I tak przy okazji to chciałam zapytać was jak.wygladaja u was nocki bo u nas masakra . Młody potrafi co godzinę się.budzic . Nadal karmię piersią. Czasami chce jeść A czasami tulić. A ja to ledwo przytomny później chodzę 🤣
Gratulacje i powodzenia 😅 a synek śpi z Wami, w dostawce, osobnym łóżeczku...? My chcemy zacząć starania jak Młody skończy rok ale szczerze mówiąc trochę się obawiam jak potem ogarnąć taka dwójkę budzącą się często w nocy 🤔 nasz się budzi czasem dość często a czasem co 3 godziny ale ostatnio dluuugo muszę go trzymać na piersi zanim znów zaśnie.
Hej ,hej
U nas tez masakra zębowa, wyszły dwie dwojki jednocześnie, idą nastepne...
W nocy pogrom, budzi się średnio co godzinę i cycuś...i tak już od niepamiętnych czasów, ciekawe czy to kiedyś minie i doczekam dnia a raczej nocy kiedy przespi ją całą spokojnie bez budzenia...
@Kasiek31 super!moje gratulacje!ktory to tydzień?Na kiedy masz termin?
U mnie nadal brak okresu... a mieliśmy właśnie od kwietnia zacząć starania...
Z nowości, to zaczęliśmy z Kostkiem bobathy w ośrodku rehabilitacji, pierwsze zajęcia za nami, no i Kostek nie byłby sobą gdyby 90%czasu nie płakał, tak jest w każdym gabinecie,u kogo byśmy nie byli to zawsze jest lament i płacz.
A w święta wreszcie samodzielnie usiadł! Duma😊
Buziaki :*
Gratulacje dla Kostka!!! 👏👏👏 Mam wrażenie ze Kostek i Mikel są do siebie bardzo podobni hehe Mikel też płacze w gabinetach i też muszę dłużej niż inne mamy czekać na jego postępy motoryczne ale za to jestem mega dumna jak w końcu coś nowego osiągnie 😊
A jak u Was z wedzidelkiem? Robisz jeszcze czasem te ćwiczenia co robiłaś @niunia2324 ? Ja już dawno skończyłam a ostatnio mój Luby zauważył że Młody ma grube to wędzidełko. Będziemy konsultować z pediatrą na następnej wizycie.
Ja też nadal nie mam okresu i też się zastanawiam czy mi się nie przesuną w czasie starania 🤔 mam nadzieję że niedługo przyjedzie jednak ta ciotka z Ameryki 😂

@Maria_0701 super Słodziak z tego Twojego Mirusia! 🥰

niunia2324

Gratulacje i powodzenia 😅 a synek śpi z Wami, w dostawce, osobnym łóżeczku...? My chcemy zacząć starania jak Młody skończy rok ale szczerze mówiąc trochę się obawiam jak potem ogarnąć taka dwójkę budzącą się często w nocy 🤔 nasz się budzi czasem dość często a czasem co 3 godziny ale ostatnio dluuugo muszę go trzymać na piersi zanim znów zaśnie.

Gratulacje dla Kostka!!! 👏👏👏 Mam wrażenie ze Kostek i Mikel są do siebie bardzo podobni hehe Mikel też płacze w gabinetach i też muszę dłużej niż inne mamy czekać na jego postępy motoryczne ale za to jestem mega dumna jak w końcu coś nowego osiągnie 😊
A jak u Was z wedzidelkiem? Robisz jeszcze czasem te ćwiczenia co robiłaś @niunia2324 ? Ja już dawno skończyłam a ostatnio mój Luby zauważył że Młody ma grube to wędzidełko. Będziemy konsultować z pediatrą na następnej wizycie.
Ja też nadal nie mam okresu i też się zastanawiam czy mi się nie przesuną w czasie starania 🤔 mam nadzieję że niedługo przyjedzie jednak ta ciotka z Ameryki 😂

@Maria_0701 super Słodziak z tego Twojego Mirusia! 🥰
Wiesz co, my robiliśmy 4 tyg od momentu podcięcia, jest zgrubiałe to wędzidełko ale nie ma zrostów, rozszerzanie diety idzie super,wiec jestem przekonana że wszystko jest ok. Taaak, tez jestem tego zdania ze idziemy z Mikelem podobnie😁 jak byś dała radę zrobić fotkę Mikelowego wędzidełka to podeślij na fb zobaczymy jak to wygląda 😉
Dzisiaj też mieliśmy druga dawkę na.meningokoki, także w ogóle humor Kostka dziś do bani🙃
Tez mam obawy co do posiadania dwóch Maluszków, ale wierze ze damy radę, patrze na siostrę męża i podnosi mnie to na duchu, ze się da nawet jak jest ciężko to można być szczęśliwym 😅 Ona ma dzieciaki rok po roku, córka jest pol roku starsza od Kostka.
Tez mam nadzieje ze okres niebawem przybedzie, w piątek mam wizytę u lekarza, będziemy robić badania przed ciążą😊

Ostatnia edycja:

Martitta88

Wiesz co, my robiliśmy 4 tyg od momentu podcięcia, jest zgrubiałe to wędzidełko ale nie ma zrostów, rozszerzanie diety idzie super,wiec jestem przekonana że wszystko jest ok. Taaak, tez jestem tego zdania ze idziemy z Mikelem podobnie😁 jak byś dała radę zrobić fotkę Mikelowego wędzidełka to podeślij na fb zobaczymy jak to wygląda 😉
Dzisiaj też mieliśmy druga dawkę na.meningokoki, także w ogóle humor Kostka dziś do bani🙃
Tez mam obawy co do posiadania dwóch Maluszków, ale wierze ze damy radę, patrze na siostrę męża i podnosi mnie to na duchu, ze się da nawet jak jest ciężko to można być szczęśliwym 😅 Ona ma dzieciaki rok po roku, córka jest pol roku młodsza od Kostka.
Tez mam nadzieje ze okres niebawem przybedzie, w piątek mam wizytę u lekarza, będziemy robić badania przed ciążą😊
Ok, jutro postaram się pstryknąć, dzięki 😊
Marcel przeważnie śpi z nami 😁 może z 2 godziny pośpi w łóżeczku A później hops do nas🤣. Zaraz zacznę 7 tydzień to początek dopiero termin na 2.12 . Ja choć nadal karmię piersią pierwszy okres dostałam w styczniu . Też mieliśmy w planach starania jak.mlody skończy rok A tu bahh niespodzianka😁
Ciekawa jestem właśnie jak to ogarnąć z dwójką bo ja Młodego też często przenoszę do naszego łóżka. No i potem z taką dwójką to co, jedno na jednym cycu a drugie na drugim i tak spać? 😂😂😂 Ciężko mi jest to sobie wyobrazić.
A czy wasze dzieciaczki przy ząbkowaniu miały katarek? Bo moj wlasnie od wczoraj ma taki wodnistym
Tak, to raczej normalne z tego co mi się wydaje.

Maria_0701

Miasto
Gdańsk
A my dalej bez ani jednego ząbka. Różnie się budzi w nocy. Czasem 2-3 razy a czasem co godzinę. Ostatnio obudziła się o 12 i miała imprezkę do 3. Na szczęście po bojach i już nie przytomna udało mi się uśpić.
@Maria_0701 zazdroszczę zdjęcia, u nas już nie da się zrobić na leżąco 😂
Zero współpracy było 🤣
Hahaha, zdjęcie było zrobione chyba z 10 podejścia i trzeba było widzieć, co myśmy tylko nie robili by zatrzymać uwagę na chwile i żeby nie obracał się i nie zjadał tło do zdjęć 😁😁 i tata tańczył, i ja z dzwonkiem skakałam 😁😁 ale udało się złapać 😁😁

reklama