reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U nas dziś też średnio... cały dzień tylko wola „ma-ma-ma-ma”, nie mogę nic robić, bo wspina się mi na nogę i dosłownie wisi na nodze 🙄 a zamiast raczkować to tylko przysiady robi 😬🤦‍♀️🙈 wstaje, siada, wstaje, siada i „ma-maaaa”, głowa pęka 🙈
 
reklama
Jezuuu, ja tu czytam Was, a w tym czasie Kostek zapomniał wyciąganąć ręki do raczkowania i tak zarył głową w panele, że aż podłoga zadrżała.
w ogóle mamy dzisiaj gorszy dzień nawet zmiana pieluchy kończy się histerią🙄
U nas już od jakiegoś czasu, każda zmiana pieluchy jest problemem. Olek, to od pasa w dół, jak dziecko wojny wygląda. Jak idzie to nie ma takiej przeszkody, której nie da się staranowac. Przez to całe kolana i golenie w siniakach. Do tego runął ostatnio na jakieś klocki jak stał i na tyłku też ma. W poniedzialek idziemy do szpitala i ciekawe co sobie pomyślą, jak to zobaczą. No bije dziecko, jak nic🙃
 
Dziewczyny, Mikel rzeczywiście mnie zaskoczył :D równocześnie zaczął raczkować (choć na razie tylko kilka razy się zdarzyło a tak to woli pełzać bo szybciej), stawać i siadać :D patrzcie

Co do tego że nie reaguje na swoje imię, to mamy skierowanie na badanie słuchu. Nie sądzę że to problemy sensoryczne bo mi się problemy sensoryczne kojarzą z tym że dziecko jest zmęczone albo zbyt pobudzone, albo coś je drażni, czegoś nie chce dotykać czy słychać... U niego to nie to. Ja myślę też że to nie słuch. Mam nadzieję że mu to z wiekiem przejdzie i że to tylko taki etap że jest bardzo zaabsorbowany innymi rzeczami a mnie ma już trochę dość i nie chce mu się reagować :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-01-17-39-27-651_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-01-17-39-27-651_com.miui.gallery.jpg
    332,2 KB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny, Mikel rzeczywiście mnie zaskoczył :D równocześnie zaczął raczkować (choć na razie tylko kilka razy się zdarzyło a tak to woli pełzać bo szybciej), stawać i siadać :D patrzcie

Co do tego że nie reaguje na swoje imię, to mamy skierowanie na badanie słuchu. Nie sądzę że to problemy sensoryczne bo mi się problemy sensoryczne kojarzą z tym że dziecko jest zmęczone albo zbyt pobudzone, albo coś je drażni, czegoś nie chce dotykać czy słychać... U niego to nie to. Ja myślę też że to nie słuch. Mam nadzieję że mu to z wiekiem przejdzie i że to tylko taki etap że jest bardzo zaabsorbowany innymi rzeczami a mnie ma już trochę dość i nie chce mu się reagować :D
Brawo!
Ach, my matki zawsze musimy czymś się zamartwiać na zapas😅😆
Mam nadzieję, że Twój nastrój już jest dużo lepszy 🤗
Przyjemnej majówki 🙃
 
Dziewczyny, Mikel rzeczywiście mnie zaskoczył :D równocześnie zaczął raczkować (choć na razie tylko kilka razy się zdarzyło a tak to woli pełzać bo szybciej), stawać i siadać :D patrzcie

Co do tego że nie reaguje na swoje imię, to mamy skierowanie na badanie słuchu. Nie sądzę że to problemy sensoryczne bo mi się problemy sensoryczne kojarzą z tym że dziecko jest zmęczone albo zbyt pobudzone, albo coś je drażni, czegoś nie chce dotykać czy słychać... U niego to nie to. Ja myślę też że to nie słuch. Mam nadzieję że mu to z wiekiem przejdzie i że to tylko taki etap że jest bardzo zaabsorbowany innymi rzeczami a mnie ma już trochę dość i nie chce mu się reagować :D
Super wiadomość! 💪👍🏻🥰
Brawo dla Mikela 😊

Daj znać po badaniu, co Wam powiedzą 🤗
 
Super wiadomość! 💪👍🏻🥰
Brawo dla Mikela 😊

Daj znać po badaniu, co Wam powiedzą 🤗
Dziękuję. Pewnie, dam znać. Ale niestety wyniki będą dopiero pod koniec maja bo dopiero wtedy mamy konsultacje z laryngolog a to jest jakieś takie bardzo szczegółowe neurologiczne badanie i nie podają wyników na miejscu.

Ale ja wiem że on dobrze słyszy bo jak niedawno go intrygował szept to się od razu odwracal. Teraz już też przestał bo już to zna i mu się znudziło 😅 on jak jest coś nowego np. jak mówiłam "Papa" i machalam to najpierw się za każdym razem oglądał, a teraz już to zna i nawet nie spojrzy, taki typ 😄
 
reklama
Do góry