reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ale tu cisza, chyba każda zaganiana za swoim szkrabem :)
U nas nic nowego, ciężkie ząbkowanie, małej wczoraj wyszedł dopiero 5 ząbek i uwaga, wstaję w nocy na karmienie nawet 6-7 razy, ledwo zipię, jak mała miała pół roku to chodziłam wyspana, więc przewrotne te koleje losu :) mamy stwierdzoną silną alergię na jajka, z mleczną walczymy i widac światło w tunelu na szczęście, moze się uwolnię po dwóch latach z diet :) Natka jeszcze nie mówi, ale nadaje po swojemu aż strach co to będzie jak się naprawdę nauczy :) ja żeby nie zwariować od siedzenia w domu (wzięłam wychowawczy do września przyszłego roku) zaczynam się uczyć gry na gitarze, opowiedzcie co u was!
hej. U nas w sumie po staremu. Tez mamy 5 ząbków ale powoli przebija sie druga górna dwójka. Zosia mówi głównie mama tata bam i reszte chyba po swojemu 😀 śpiewanie oczywiście jej zostało i daje matce koncerty. Ja miałam isc na wychowawczy, ale aktualnie jestem na zaległym urlopie po macierzyńskim a później idę na l4, dołączyłam do majowych mam 2022🙈 (jeszcze nie wierze w to) mieliśmy poczekać rok ale stwierdziliśmy ze tak będzie najlepiej bo będą sie razem wychowywać, a ja będę w domu i będę miała normalnie płacone za l4 i macierzyński później 😀 z wychowawczego za dużo kombinacji żeby przerywać, a znając życie to jakbym poszła na wychowawczy to wtedy bysmy sie zdecydowali heh
 
reklama
hej. U nas w sumie po staremu. Tez mamy 5 ząbków ale powoli przebija sie druga górna dwójka. Zosia mówi głównie mama tata bam i reszte chyba po swojemu 😀 śpiewanie oczywiście jej zostało i daje matce koncerty. Ja miałam isc na wychowawczy, ale aktualnie jestem na zaległym urlopie po macierzyńskim a później idę na l4, dołączyłam do majowych mam 2022🙈 (jeszcze nie wierze w to) mieliśmy poczekać rok ale stwierdziliśmy ze tak będzie najlepiej bo będą sie razem wychowywać, a ja będę w domu i będę miała normalnie płacone za l4 i macierzyński później 😀 z wychowawczego za dużo kombinacji żeby przerywać, a znając życie to jakbym poszła na wychowawczy to wtedy bysmy sie zdecydowali heh
gratuluję :)
 
Gratulacje @Aleks90 i zazdroszczę. Ja już też bym chciała ale przez karmienie nie mam owulacji ani okresu :( no i się borykam z dylematem odstawiać, nie odstawiać bo Mikel jest strasznym cycoholikiem i tak naprawdę gdyby nie problem z zajściem w ciążę to by mi się nie spieszyło żeby go odstawiać.

Mikel zaczął chodzić, pierwsze kroki zrobił tuż po skończeniu roczku ale potem przerzucił się znów na raczkowanie, a dopiero teraz zaczyna chodzić na całego, wręcz biegać. Ząbków ma 8 i chyba idą mu nieszczęsne czwórki ale baaardzo powoli. Mówi też tylko po swojemu ale też ma momenty że buzia mu się nie zamyka, i zaczepia wszystkich ludzi: w sklepach, w pociągu, na dworze... Śmieje się do nich, coś tam do nich gada... A mnie z kolei trochę zaczął olewać, chyba mu już zbrzydłam 😜
 
Gratulacje @Aleks90 i zazdroszczę. Ja już też bym chciała ale przez karmienie nie mam owulacji ani okresu :( no i się borykam z dylematem odstawiać, nie odstawiać bo Mikel jest strasznym cycoholikiem i tak naprawdę gdyby nie problem z zajściem w ciążę to by mi się nie spieszyło żeby go odstawiać.

Mikel zaczął chodzić, pierwsze kroki zrobił tuż po skończeniu roczku ale potem przerzucił się znów na raczkowanie, a dopiero teraz zaczyna chodzić na całego, wręcz biegać. Ząbków ma 8 i chyba idą mu nieszczęsne czwórki ale baaardzo powoli. Mówi też tylko po swojemu ale też ma momenty że buzia mu się nie zamyka, i zaczepia wszystkich ludzi: w sklepach, w pociągu, na dworze... Śmieje się do nich, coś tam do nich gada... A mnie z kolei trochę zaczął olewać, chyba mu już zbrzydłam 😜
Hehe to Zosia tez zaczepia wszystkich w sklepie. I to potrafi drzeć się e! E! 🤣

wiesz ze możesz mieć owulacje bez okresu? To nie prawda ze karmić jest się bezpłodnym. Staracie się ? Możesz iść np do lekarza się dowiedzieć, monitorować albo nawet kupić testy owulacyjne i sobie sprawdzić w domu np przez miesiąc
 
Ja dostałam okres jeszcze jak karmiłam mała, ale milam chyba tylko 3 razy jak dobrze pamietam. Teraz już ja odstawiłam bo mnie potrafiła gryźć ale to taka siła ze musiałam jej wciskać palec w dziąsła bo nie chciała puścić bol straszny. Ja jej nie proponowałam a ona się nie domagała wiec poszło gladko
 
Ja mała karmiłam i dostałam okres ale tez dość późno, może właśnie trzeba ograniczyć.
Ja robiłam teraz testy owulacyjne to były takie lipne ze owu była a testy pokazały ze nie
 
reklama
No my się staramy i tak, raz w miesiącu robię też test ciążowy na wszelki wypadek. Staram się schodzić z ilością ale też różnie z tym bywa, czasem jak np. mu idą zęby to nie mogę go od siebie odciągnąć 🙈🙈🙈
 
Do góry