reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama

niunia2324

Fanka BB :)
To
hej. U nas w sumie po staremu. Tez mamy 5 ząbków ale powoli przebija sie druga górna dwójka. Zosia mówi głównie mama tata bam i reszte chyba po swojemu 😀 śpiewanie oczywiście jej zostało i daje matce koncerty. Ja miałam isc na wychowawczy, ale aktualnie jestem na zaległym urlopie po macierzyńskim a później idę na l4, dołączyłam do majowych mam 2022🙈 (jeszcze nie wierze w to) mieliśmy poczekać rok ale stwierdziliśmy ze tak będzie najlepiej bo będą sie razem wychowywać, a ja będę w domu i będę miała normalnie płacone za l4 i macierzyński później 😀 z wychowawczego za dużo kombinacji żeby przerywać, a znając życie to jakbym poszła na wychowawczy to wtedy bysmy sie zdecydowali heh
To wspaniała wiadomość!!!
Gratulacje!!!
Dużo zdrówka 🥰

niunia2324

ale tu cisza, chyba każda zaganiana za swoim szkrabem :)
U nas nic nowego, ciężkie ząbkowanie, małej wczoraj wyszedł dopiero 5 ząbek i uwaga, wstaję w nocy na karmienie nawet 6-7 razy, ledwo zipię, jak mała miała pół roku to chodziłam wyspana, więc przewrotne te koleje losu :) mamy stwierdzoną silną alergię na jajka, z mleczną walczymy i widac światło w tunelu na szczęście, moze się uwolnię po dwóch latach z diet :) Natka jeszcze nie mówi, ale nadaje po swojemu aż strach co to będzie jak się naprawdę nauczy :) ja żeby nie zwariować od siedzenia w domu (wzięłam wychowawczy do września przyszłego roku) zaczynam się uczyć gry na gitarze, opowiedzcie co u was!

ale tu cisza, chyba każda zaganiana za swoim szkrabem :)
U nas nic nowego, ciężkie ząbkowanie, małej wczoraj wyszedł dopiero 5 ząbek i uwaga, wstaję w nocy na karmienie nawet 6-7 razy, ledwo zipię, jak mała miała pół roku to chodziłam wyspana, więc przewrotne te koleje losu :) mamy stwierdzoną silną alergię na jajka, z mleczną walczymy i widac światło w tunelu na szczęście, moze się uwolnię po dwóch latach z diet :) Natka jeszcze nie mówi, ale nadaje po swojemu aż strach co to będzie jak się naprawdę nauczy :) ja żeby nie zwariować od siedzenia w domu (wzięłam wychowawczy do września przyszłego roku) zaczynam się uczyć gry na gitarze, opowiedzcie co u was!
Rewelacja! Też myślałam o gitarze, żeby grać Małemu, ale u mnie to zawsze słomiany zapał do takich aktywności, marzy mi się ale niewiele z tym robię 😅
My zaczęliśmy przygodę ze żłobkiem, max za miesiąc wracam do pracy,póki co wybieram zaległy urlop... narazie jest ciężko, Kostek jest adaptacyjnie po 2 godziny, które przeryczy całe, serce mi się kroi ☹
Też byśmy chcieli być w ciąży, ale tak jak Martitta nie mam okresu, nic się nie dzieje z cyklem :/ a i pożycie trochę przygasło, Kostek cały czas śpi z nami, cyckuje co półtorej godziny w nocy, w dzień od 3 dni nie karmie w ogóle, udało się 😉
Teraz idą mu czwórki i trójki (mamy jedną czwórkę i jedną trójkę, reszta idzie równo, potok śliny normalne dzien w dzień 😉)
Nie chodzi jeszcze, zapiernicza jak mały samochodzik na raczkach a jak staje i porusza się przy meblach to z mega ostrożnością, myślę że max kwestia miesiąca i ruszy 😊
Ściskam mocno mamusie 😚

szwabens

Aktywna w BB
Ja odstawiłam od piersi dosłownie tydzień temu, bo też się staraliśmy o drugie dziecko, a ginekolog potwierdził, że „u Pani jeszcze tam wszystko śpi” przez laktacje:p. Okresu brak jak do tej pory. W poniedziałek zaczynamy żłobek, a w październiku wracam do pracy. Ostatnio usłyszalam taką opinię, że rodzicielstwo to głównie obwinianie samego siebie i wieczne poczucie, że coś robimy źle.
No to się zacznie…jak tylko zobaczę jej smutną buzię w żłobku to będę się czuła strasznie:(

Aleks90

Szczerze to tez nie wiem czy czuje się gotowa. Będzie Meksyk na pewno 😅 ale robię to z myślą i małej. Po pierwsze mała różnica wieku jest lepsza bo będą się chować j bawić razem a po drugie człowiek jest na tyle wygodny ze nie wiem czy chciałoby mi się wracać do wszystkiego np za 5 lat. A tak to pociagnijmy dalej to chroniczne niewyspanie 🤣🤣🤣

tez zaczęłam mała odstawiać rezygnując z karmien w dzień, później znowu miała moment ze nie usnęła w dzień bez cycka ale potem jej przeszło i tak wyszło ze tez nie tak dawno całkiem odstawiłam

Martitta88

Mi się to wydaje nierealne żeby odstawić Mikela. Staram się powoli zmniejszać liczbę karmień ale tak jak przy innych okazjach jestem w stanie go jakoś odciągnąć, tak do zasypiania na drzemkę, w nocy i przy wybudzaniu się w nocy nie ma szans, żeby zasnął inaczej 😭😭😭

reklama

Aleks90

Mi się to wydaje nierealne żeby odstawić Mikela. Staram się powoli zmniejszać liczbę karmień ale tak jak przy innych okazjach jestem w stanie go jakoś odciągnąć, tak do zasypiania na drzemkę, w nocy i przy wybudzaniu się w nocy nie ma szans, żeby zasnął inaczej 😭😭😭
To już tez dużo. Ja małej początkowo tez w dzień dawałam do drzemki bo inaczej nie chciała. Ale jak zmniejszalam ilość jak mówisz przy innych okazjach to okres wrócił po jakimś czasie

Do góry