reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@niunia2324 a na jakim etapie odstawiania jesteście? Nadal karmisz w nocy?

My nadal się karmimy do drzemki i aż 7 razy w nocy 🤦🏼‍♀️ tzn. 2 razy na zaśnięcie (po pół godzinie się budzi na dopitkę) i potem 5 razy. Powoli mu zmniejszam te ilości karmień ale robię to tak, żeby jak najmniej na tym ucierpiał. No i okresu nadal brak.

@Aleks90 @Onka4419 jak się czujecie dziewczyny?
 
reklama
@niunia2324 a na jakim etapie odstawiania jesteście? Nadal karmisz w nocy?

My nadal się karmimy do drzemki i aż 7 razy w nocy 🤦🏼‍♀️ tzn. 2 razy na zaśnięcie (po pół godzinie się budzi na dopitkę) i potem 5 razy. Powoli mu zmniejszam te ilości karmień ale robię to tak, żeby jak najmniej na tym ucierpiał. No i okresu nadal brak.

@Aleks90 @Onka4419 jak się czujecie dziewczyny?
O matko 🤦🏻‍♀️ Ja bym chyba nie dała rady dalej tak często wstawać. Mi np mala wczoraj w nocy obudziła się dwa razy. raz oczywiście zaraz po tym jak ja zasnęłam a drugi raz o 4 na butle i pobudka 8.15.
Czuje się dobrze😊 lekarz obstawia ze będzie dziewczynka ale za miesiąc będzie pewne
 
Ja to całkiem nie czuje się w ciąży. Jedynie brak okresu jak w poprzednim razem. Ale tez miałam go po porodzie tylko 3 razy to nie szczególnie zdążyłam się do niego przyzwyczaić 😅
 
@niunia2324 a na jakim etapie odstawiania jesteście? Nadal karmisz w nocy?

My nadal się karmimy do drzemki i aż 7 razy w nocy 🤦🏼‍♀️ tzn. 2 razy na zaśnięcie (po pół godzinie się budzi na dopitkę) i potem 5 razy. Powoli mu zmniejszam te ilości karmień ale robię to tak, żeby jak najmniej na tym ucierpiał. No i okresu nadal brak.

@Aleks90 @Onka4419 jak się czujecie dziewczyny?
Nadal karmie w nocy, 5, 7 razy, różnie, czasem częściej, nie umiem zaplanować nocnego odstawienia, to jest ponad moje siły psychiczne chyba, Kostek jak go kladę na łóżku do spania to już piszczy i macha nogami z radości bo wie ze zaraz dostanie pierś...i wez tu wjedz z butelką czy innym zamiennikiem, przecież by mnie zabił płaczem, dlatego właśnie nie wiem jak to zorganizować 😒
Nadal plamię, jeśli to okres to mi pasuje taka postać😁
 
Nadal karmie w nocy, 5, 7 razy, różnie, czasem częściej, nie umiem zaplanować nocnego odstawienia, to jest ponad moje siły psychiczne chyba, Kostek jak go kladę na łóżku do spania to już piszczy i macha nogami z radości bo wie ze zaraz dostanie pierś...i wez tu wjedz z butelką czy innym zamiennikiem, przecież by mnie zabił płaczem, dlatego właśnie nie wiem jak to zorganizować 😒
Nadal plamię, jeśli to okres to mi pasuje taka postać😁
Życzę Ci żeby to był okres. Wydaje mi się ze to może być okres, bo pierwszy okres po porodzie z tego co czytałam może być nietypowy na różne sposoby.
 
Ja pamietam ze miałam standardowo jak zawsze przed okresem lekkie plamienie i tego samego dnia lub na drugi się rozkręcał. Dobrze bo nie zaskakiwał nagle. Tyle ze ok 3 dnia miałam dużo bardziej obfity ale tez bez masakry
 
reklama
Do góry