reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziweczyny ja tez sie boje, ze ciaza sie nie rozwija, puste jajo itp. A wizyta za niecale 3 tyg takze wiecie...
Bardzo sie martwie ale nie robilam bety ani nie chcialam isc do ginekologa tak wczesnie zeby drugi raz nie isc jak juz serduszko bedzie.
To moja druga ciaza wiec bardziej jestem opanowana i wiem ze i tak co ma byc to bedzie...
Dodatkowo nie mam mdlosci tak jak w pierwszej no i juz sobie wkrecam.
Czy ktoras z Was tez nie ma mdlosci? Ja mam dzis 6tc2d
Ja mam 5+ 6 mdłości brak ale ból głowy i żołądka. Dziś mam pierwszą wizytę
 
reklama
Każda ciąża jest inna. Chyba powinnyśmy się cieszyć że jeszcze ich nie ma bo zaraz będziemy płakać że są [emoji1787]
To jest prawda. Nie dosc ze kazda ciaza to kazda kobieta jest inna. U mnie to 11 ciaza i z reka na sercu moge powiedziec ze ani raz nie mialam identycznych objawow, zawsze ale to zawsze bylo chocby troche inaczej.
 
Do góry