reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

mój M pójdzie bo przecież nie ma wyboru :/
rozumiecie... z przymusu
*****
Ale. może zostanie na korytarzu, bez wchodzenia do gabinetu
 
reklama
Chyba odłącze sobie internet do wizyty u lekarza.. już wyczytałam, że wysoki przyrost bety może świadczyć o zaśniadzie jakimś 😐
Haha to tak jak ja parę dni temu. Przyrost ok 350% z 37 na 162 w 48h i tez czytałam o tym zaśniadzie. Ale wg jakiś internetowych kalkulatorów przyrost jest w normie. Przy zaśniadzie byłby podobno jeszcze sporo wyższy. :p
 
Dziweczyny ja tez sie boje, ze ciaza sie nie rozwija, puste jajo itp. A wizyta za niecale 3 tyg takze wiecie...
Bardzo sie martwie ale nie robilam bety ani nie chcialam isc do ginekologa tak wczesnie zeby drugi raz nie isc jak juz serduszko bedzie.
To moja druga ciaza wiec bardziej jestem opanowana i wiem ze i tak co ma byc to bedzie...
Dodatkowo nie mam mdlosci tak jak w pierwszej no i juz sobie wkrecam.
Czy ktoras z Was tez nie ma mdlosci? Ja mam dzis 6tc2d
Wszystko bedzie w porządku zobaczysz.
Mi się zdaża notorycznie zapomnieć po co idę do kuchni czy łazienki. Ciągle coś mi leci z rąk. A w poniedziałek zrobiłam awanturę kto mi zużył całą śmietanę z lodówki i nic nie powiedział, a okazało się że sama włożyłam ją do półki z przyprawami nie wiadomo po co[emoji23]
Ja dwa razy juz nie zamknelam samochodu[emoji58]
Dziewczyny dopiero mam chwilę żeby na spokojnie napisać jak po wizycie. Jest jeden piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym. To moje szczęście ma 1 cm. Nastepna wizyta z serduszkiem za 2 tygodnie.
Gratulacje!
mój M pójdzie bo przecież nie ma wyboru :/
rozumiecie... z przymusu
*****
Ale. może zostanie na korytarzu, bez wchodzenia do gabinetu
Mój mial nie chodzic ze mną, ale na pierwszej wizycie był bo sie bal ze jest poronienie i chyba sobie wyobrazal ze padne trupem. Czekal pod drzwiami, a na tej chce byc na USG. Potem bede sobie sama chodzic az na polowkowe wezmiemy syna i razem pojdziemy.
 
Natalia kciuki! Koniecznie daj znać :)

U nas dziś leje cały dzień i 4 stopnie.
Choćbym chciała iść na
Spacer to nie pójdę bo wczoraj coś mnie rozkładało, opiłam się herbaty z miodem i czarnym bzem i syropu *spam* i tfu tfu jakoś odpuścili.

Laski, która to z Was polecała apke Sprout?
 
Natalia kciuki! Koniecznie daj znać :)

U nas dziś leje cały dzień i 4 stopnie.
Choćbym chciała iść na
Spacer to nie pójdę bo wczoraj coś mnie rozkładało, opiłam się herbaty z miodem i czarnym bzem i syropu *spam* i tfu tfu jakoś odpuścili.

Laski, która to z Was polecała apke Sprout?

Ja ja mam jest świetna :)
 
reklama
Do góry