reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziweczyny ja tez sie boje, ze ciaza sie nie rozwija, puste jajo itp. A wizyta za niecale 3 tyg takze wiecie...
Bardzo sie martwie ale nie robilam bety ani nie chcialam isc do ginekologa tak wczesnie zeby drugi raz nie isc jak juz serduszko bedzie.
To moja druga ciaza wiec bardziej jestem opanowana i wiem ze i tak co ma byc to bedzie...
Dodatkowo nie mam mdlosci tak jak w pierwszej no i juz sobie wkrecam.
Czy ktoras z Was tez nie ma mdlosci? Ja mam dzis 6tc2d
Ja rowniez nie mam jeszcze mdlosci i delikatnie mnie to martwi. Ale podobno od 40dnia ciazy sie one pojawiaja-tak mi ktos kiedys mowil.
 
Hej, mam już wyniki dzisiejszej bety ...

Ostatnio robiona 06.11.2019 wynik 300.
Wg kalkulatora przyrost w ciągu 2 dni wychodzi średnio 137 % 😍
 

Załączniki

  • Screenshot_20191113_152054_org.mozilla.firefox.jpg
    Screenshot_20191113_152054_org.mozilla.firefox.jpg
    144,3 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj dowiedziałam się że dołączam do lipcowych mam 😊 byłam ma usg i widać pęcherzyk 😍 powiedzcie mi tylko czy on czasami nie jest za mały? Ma 0,31cm a ostatnia miesiączkę miałam 9.11.2019 cykle mam 29dni 🤔
 
Do góry