reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Cześć Dziewczyny,
U mnie spanie do 6-tej, bez przerw ale za to z głupimi snami.
Znowu mam żółwie tempo jeśli chodzi o zbieranie się do wyjścia.
Miłego dnia wszystkim!
 
Ktora mi wczoraj przepowiedziala serek na sniadanie?! Jak zwykle bufet szpitalny "rozpieszcza" na normalnej diecie [emoji846]
Udanego a przede wszystkim spokojnego dnia
 
Hej ja dopiero przed chwilą wstałam, nie mogę w nocy usnąć a później z rana tragedia żeby się obudzić :/ miłego dnia dla wszystkich 😘
 
Hej dziewczyny czy, któraś boli żołądek ... kurde ja mam tak , ze ni to.piecze ni boli ni to ból jak na głód..... męczy w nocy męczy w dzień raz dobrze raz gorzej... czuje się jak wzdety balon
 
reklama
dzień dobry ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

Współczuję chorób starszakow. Moja się póki co tfu tfu trzyma.
Montek masz się jak podkarmic? Ktoś cię odwiedza z wałówką porządną?
Myślę że lepiej ze cie trzymają niż jakby cię mieli w drzwiach obsługiwać albo na dobę i won. Przynajmniej masz pewność że się Tobą zajęli. Bardzo się cieszę że nie masz już tych plamien. Dobrze zrobiłaś że nas nie sluchalas i pojechalas.

Wiki ja mam to samo. Dziś na szczęście córka mnie obudziła więc może już nie zasnę i przestawie się zpowrotem tem na ludzkie godziny spania i wstawania.

Paulina siedzi ci praca w głowie to Ci się później śni. Ja dziś zamierzam wziąć się za książkę która pożyczyłam zanim dowiedziałam się o ciąży. Widzę to tak: ja, stół z jedzieniem, wiadro gorącej herbaty, wersaleczka, kocyk i książka.
Na dworze jest tak ciemno że rolet można nie odslaniac 🤢
 
Do góry