reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja wam powiem, że się w... ostatnio w pracyna koleżanki. Grubo już po 40 stce rodziły nie raz i cbyba zapomniały jak to jest. W pracy nie wiedzą o ciąży. Wywiązała się jakaś gatka o dziewczynie, która dość szybko poszła ma l4. Te zaczęły ją krytykować" ciąża to nie choroba" " wymyśla" " robić jej się nie chce" itp... myślałam, że wybuchnie fakt, że pierwszą ciążę miałam bez objawową, ale ta jest od początku męcząca i ciężko mi się funkcjonuje.... co za wstrętne baby no.... poza tym to my jesteśmy odpowiedzialne za nasze dzieciątko i nikt nie powinien krytykować pójścia na l4.....
U mnie w pracy rowniez wywiazala sie rozmowa nt ciazy kolezanki. Ze one jak byly to pracowaly do 7mc, ze to nie choroba, ze sie wymysla, ze sie pracowac nie chce itp. Ja na dniach rowniez bede na jezykach, kwestia kilku doslownie dni...
 
reklama
A ja otwarcie powiedziałam w pracy ze jestem w ciąży, nie chce mi się pracować, nie muszę, idę na L4. Akurat moja praca jest taka że każdy by tak zrobił na moim. miejscu i nikt by nie mial moralnych dylematów siedzieć w pracy czy w domu :)
każdy robi jak czuje i sam podejmuje decyzję za siebie i dziecko
 
U mnie wszyscy będą zadowoleni . Zwłaszcza moja zastępczyni która ma parcie ma bycie kierownikiem. Od pół roku rzuca kłody pod nogi żeby tylko nim być 😂😂 to teraz będzie miała okazje się wybić 🤣🤣🤣

My gotujemy obiad - kluski śląskie z żeberkami . Później lecimy na spacer i jakaś kawkę
 
Dziewczyny! Utworzyłam grupę na FB - LIPCOWE MAMY 2020. Zapraszam. W poprzedniej ciąży byłam na takiej grupie listopadowych mamusiek 2014 i do tej pory mamy kontakt i znamy się super. Nawet z niektórymi udało się spotkać choć jesteśmy rozsiane po całym świecie. Grupa jest prywatna. Nikt nie będzie wiedział, że do niej należycie. Nie można też wykorzystywać żadnych informacji ani zdjęć,na zewnątrz. Potem stworzę jakiś regulamin w wolnej chwili.

Ja chyba już jestem w tej grupie 🤷🏻‍♂️ Albo Twojej nie mogę znaleźć
 
@Dottis masz listopadową córeczkę??? Nie wiem tak jakoś mi się skojarzyłaś z pewną osobą...ale to raczej pewnie zbieg okoliczności ? Chyba że byłaś na listopadówkach 2014 na FB...[emoji12]
Myślę że powinnaś poczekać do 3 miesiąca

Jestem asystentka bardzo bogatego biznesmena z Warszawy. Pracuję zdalnie z Olsztyna. Mam tu swoje biuro. Oprócz tego otworzyliśmy z mężem swoją firmę budowlaną kilka miesięcy temu więc tutaj nie ma możliwości urlopu. Nie stać nas pół i co żeby kogoś zatrudnić. Muszę pracować. Nie ma wyjścia... poprzednia ciążę leniuchowalam od 3 miesiąca i było fajnie ale wystarczy mi. Druga ciążę przeżywa się inaczej niż pierwszą.
 
Nie mam tak. Wczoraj się dowiedziałam Jeszcze nawet nie umowiłam się do lekarza. Ja sama nigdy nie poroniłam ale moja siostra dwa razy i przeżywałam to razem z nią. Niemniej jednak nie mam żadnych obaw. Idę do lekarza żeby potwierdzić i ufam swojemu przeczuciu że wszystko jest ok. Powiedziałam już nawet rodzicom, siostrze i swoim koleżankom. Będzie dobrze. Nie nastawiaj się tak.
 
reklama
Nie mam tak. Wczoraj się dowiedziałam Jeszcze nawet nie umówiłam się do lekarza. Ja sama nigdy nie poroniłam ale moja siostra dwa razy i przeżywałam to razem z nią. Niemniej jednak nie mam żadnych obaw. Idę do lekarza żeby potwierdzić i ufam swojemu przeczuciu że wszystko jest ok. Powiedziałam już nawet rodzicom, siostrze i swoim koleżankom. Będzie dobrze. Nie nastawiaj się tak.
 
Do góry