reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Myślę,że narazie nie masz co się martwić ważne że przyrost jest w normie :) moja beta z 21.10 wynosiła 191.48 z 24.10 944.68 i już lekarz nie kazał mi robić, 4.11 idę do lekarza a Ty?;) Za nas obie trzymam mocno kciuki ma pewno będzie dobrze.
15.11 idę na pierwsze usg moja Pani ginekolog stwierdziła ze szybciej nie ma sensu bo i tak nic nie zobaczymy i chce mnie za 3 tygodnie dopiero widzieć. Ale w niedziele dostałam zapalenia pęcherza i musiałam pójść do lekarza po ratunek bo było już kiepsko. Niestety poszłam do innego bo do swojej ginekolog dojeżdżam 75 km.
 
Witam Witam dołączam do Was kochane :) moja ostatnia miesiaczka 29.09 test zrobilam 22.10 wyszla jasna kreska 23.10 polecialam na bete ktora wynosiła 133 druga zrobilam 28.10 i wyszla 968 wiec chyba dobrze :) wizyta dopiero 8.11 czekam z niecierpliwoscia
 
Heyy yo i ja sie przywitam wczoraj robiony test pokazal cien drugiej krechy bety jeszcze nie robilam pojde jutro
Gratulacje ktore juz po bhcg
Mi termin przypada na 12.07
Ale jednak czekam bo jutro planowo miala przyjsc @ bo jak narazie poza bolami to plamien nie mialam nie wiem czy sie bac ....
 
@limonka27 gratuluję! Bądź dobrej myśli i daj znać jak już będziesz po badaniu krwi.

@Aleksandra2277 jasne, dam znać :-) chciałam do tego podchodzić na chłodno, ale jakoś z dnia na dzień coraz bardziej się niecierpliwie.
 
reklama
Do góry