reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Mamy podobny termin bo ja mam na 14.07 😄
Melduję się wreszcie i ja.
Jestem po wizycie, serduszko pięknie bije. Z usg 6+5, termin na 13.07
Z 2 pozostałych pęcherzyków które się nie zagnieździły zrobiły się dość spore torbiele zaraz obok dzidzi. Gin kazał mi od razu po wizycie zrobić progesteron, we wtorek mam mu przynieść wynik. L4 mi nie dał- ciąża nie choroba- ale w pracy kazał się oszczędzać i nie dźwigać, hahaha.

Mi znowu wieczorami okropnie zimnooo całą się trzęsę i przykryta po szyję śpię 😂 a rano znowu duszno i mam wrażenie że wszędzie jest za ciepło 😊
 
reklama
Sylwia ja tak mam! zdecydowanie. Caly czas myślę co by tu zjeść.

Mnie w dzień gorąco, teraz mnie trzęsie jakby że zmęczenia, a jak się położę to mnie dalej telepie ale w nosie i w ustach susza więc pije zimna wodę z butelki Przy łóżku. Więc trzęsie mnie dalej, po tym siku i tak większość nocy.
 
Dzien dobry kolezanki.
Maz wstaje a ja niestety wraz z nim. Dzis dzien typowo dla mnie: ide na mani-pedi oraz do fryzjera.
Wczoraj przez ten cholerny wiatr nie dosc ze bylo mi zimno i spalam pod koldra, kocem i w mieszkaniu bylo 24°, to glowa mnie rozbolala...
Dzis o wiele lepiej... Mam taka zagwozdke, czy lekarz rodzinny moze wystawic L4? Moje konczy sie 2.12 a do swojego gina mam 12.12...
 
Może i nawet ciążowe z kodem B ale zależy czy nie będzie chciał dowodu że w ciąży jesteś np zaświadczenia czy karty ciąży.
Dzien dobry kolezanki.
Maz wstaje a ja niestety wraz z nim. Dzis dzien typowo dla mnie: ide na mani-pedi oraz do fryzjera.
Wczoraj przez ten cholerny wiatr nie dosc ze bylo mi zimno i spalam pod koldra, kocem i w mieszkaniu bylo 24°, to glowa mnie rozbolala...
Dzis o wiele lepiej... Mam taka zagwozdke, czy lekarz rodzinny moze wystawic L4? Moje konczy sie 2.12 a do swojego gina mam 12.12...
 
Może i nawet ciążowe z kodem B ale zależy czy nie będzie chciał dowodu że w ciąży jesteś np zaświadczenia czy karty ciąży.
A czy usg z opisem moze byc potwierdzeniem?
Pytam bo na NFZ mam wizyte we wtorek, usg dopiero sroda lub czwartek (bo sie kurna czeka) a musze isc celem zakonczenia leczenia szpitalnego. I tylko taki dokument otrzymam wtedy
 
Dzień dobry dziewczynki

Ja już na nogach od 7 ale jakoś nie było czasu napisać.

Zaraz zabieram się za jakieś sniadanko . Dzisiaj siostra córkę swoją przywiozła na joc wiec będzie wesoło 😱
Na 13 lecę na pazury to się trochę zrelaksuje.

A Wy jak się czujecie ?? Wszystko ok?
 
Dzień dobry dziewczynki

Ja już na nogach od 7 ale jakoś nie było czasu napisać.

Zaraz zabieram się za jakieś sniadanko . Dzisiaj siostra córkę swoją przywiozła na joc wiec będzie wesoło [emoji33]
Na 13 lecę na pazury to się trochę zrelaksuje.

A Wy jak się czujecie ?? Wszystko ok?
Ja wlasnie jestem na pazurkach ale postanowilam zdjac hybrydy na jakis czas. Od 4 lat nosze, czas dac odpoczac [emoji846] ale za to potem ide do fryzjera... Czas skrocic klaki [emoji1787]
 
reklama
Ja wlasnie jestem na pazurkach ale postanowilam zdjac hybrydy na jakis czas. Od 4 lat nosze, czas dac odpoczac [emoji846] ale za to potem ide do fryzjera... Czas skrocic klaki [emoji1787]


Pokaz się jak już się opitolisz .
Ja idę 13 grudnia ale jak chciałam jasne tak chyba zrobię coś z brązem :D
A dzisiaj zrobię czerwone w macie i ciul 🤣 szaleć to szaleć
 
Do góry