reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Montek to się nazywa luksus. Ja ze względu na swoje przeziębienie musiałam wczoraj odmówić pazurki :( jak robisz taka metamorfozę to się jakoś pokaz przed i po :)

Paulina ja miałam w planie zrobić czekoladowe... ale teraz muszę czekać aż do 5 grudnia :( masakra prędzej mi odpadną te pazury niż wytrzymam tyle

Natalia to jak masz mało roboty to korzystaj :) może jakaś muzyczkę relaksacyjna możesz sobie włączyć ?

Karusia ja tez zawsze szykuje dużo pyszności na urodziny :) a akurat 28.11 męża siostrzeniec ma urodziny wiec pewnie tez pójdziemy na imprezkę, a dodatkowo mój teściu to Andrzej wiec jeszcze impreza Andrzejkowa [emoji39]

Kazumi to powodzenia ale nie przepracowuj się za bardzo :)

Hej Patrycja :) ale elegancko o sobie napisała s.) jeszcze dopisz z jakiej części Pl jesteś ;) witamy

No a ja dziś zaliczyłam pierwsze rzyganko.
Przy myciu zębów. Jak tak dalej pójdzie to przestane żeby myc ;) w pierwszej ciąży tego nie miałam a teraz z automatu mnie rwie.
Ale! Najważniejsze, że dziś czuje się już trochę lepiej :) także mikstury, prenaleny i odpoczynek pomagają :)

Dziękuję Kasia :)
Okolice Szczecina :)
 
reklama
Witaj Pati
No takiego powitania to tu jeszcze nie bylo
Dobrze się się wszyscy cieszą ❤️

Z moich paznokci dupa dzisiaj. Moja babka od pzurowo już kuffffa drugi raz w tym miesiącu odmawia mi wizytę w tym samym dniu. Aż się zagotowałam bo już mi się marzą te czerwone . I idę dopiero wnponiedzialek nosz ku***** mac

A mi troszkę się kimnelo i myśle co na obiad zrobić.
 
@P4tri - witaj i gratulacje. Rozumiem realistyczne poglądy, ale czasem warto też popatrzeć przez różowe okulary. To Wasza pierwsza ciąża - dlaczego coś miałoby pójść nie tak? ;) Cieszcie się i dbaj o siebie!

@Kasiaparasia - nie będę. Na spokojnie ogarnę co się da, a resztę zostawię Mężowi :)
A Ty może spróbuj innej pasty do zębów? Moja koleżanka tak miała przez całą ciążę i popróbowała innych past aż w końcu trafiła na optymalną. Im bardziej miętowe tym było gorzej.

Też się chcę rozejrzeć za jakimiś spodniami, bo wszystkie trochę cisną mnie w pasie. Na typowe ciążowe za wcześnie, bo ten pas to mi będzie w kolanach wisiał :p Może w weekend się przejadę na zakupy albo poszukam czegoś online.
 
Cześć Patrycja! 👋

Ale mam spanie. Owszem, zasnęłam po 1 ale. żeby lekką ręką spać do 11 🤦‍♀️ wstałam o 7 z głodu i poszłam spać dalej.

Ja się jeszcze nie odważyłam nigdy na jakieś hybrydy czy coś. raz jak mi babka płytkę z paznokcia zpilowala szlifierka to wstałam i wyszłam. Paznokcie mnie bolały strasznie. Taki ból że mózg mi rozwalalo. I od tamtej pory nienawidze jak mi ktoś. coś przy paznokciach grzebie.
 
Na drugie śniadanie stałam przed lodówka i nie wiedziałam co wziąć. Na nic nie miałam ochoty więc zjadłam kanapki z masłem i rzodkiewka.
 
Witaj Patrycja :)

Dziendobry :) u mnie "jak w zegarku" jutro 6+0 i czuje sie obrzydliwie. Mdlosci 24h na dobe. Maz leci do Pl na caly weekend dzis z zalatwieniami wiec zostaje z gromadka sama.
 
reklama
Do góry