reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja nie mam pomyslow na obiady bo w sumie ani aetytu nie mam ani sil zeby stac wiec zawsze pada na cos w miare szybkiego i najmniej klopotliwego. A tak mi sie marza jak juz krokiety albo pierogi z miesem i do tego barszcz...
 
reklama
Kopytka! to zawsze dobry pomysł. wczoraj jadłam pyzy z mięsem z garmazerki. Uwielbiam iść na łatwiznę gdy mogę, trzeba. korzystac z ułatwień.

U mnie jutro kończy się 8 tydzień i zaczyna 8+

Swoją drogą ale. czas zapitala....
 
Cześć wszystkie :)
Ja tez dlugo pospalam do 11 ale wstalam rano zawieść młodego do szkoly. Dzis mam bardzo wyczulony węch wszystko i wszystkich czuje :)
Dzis karminadle na obiad :) hihi czyli kotlety mielone.
Miłego dnia dla Was
 
Kopytka! to zawsze dobry pomysł. wczoraj jadłam pyzy z mięsem z garmazerki. Uwielbiam iść na łatwiznę gdy mogę, trzeba. korzystac z ułatwień.

U mnie jutro kończy się 8 tydzień i zaczyna 8+

Swoją drogą ale. czas zapitala....
A mi się właśnie wlecze.... u mnie 8 kończy się w niedzielę.. co do kopytek to jak się zostają pyrki z obiadu to po.co wyrzucać :)
 
To ja dziś zrobię kotleciki z kurczaka z ziemniaczkami buraczki i ogórki kiszone. Dużo ogórków. [emoji3][emoji3][emoji3] zaraz mi się moje zapasy skończą... a w tym roku narobiłam mega dużo soków z malin i jagód, dżemiki i ogórki kiszone, przeciery pomidorowe, keczupy i passaty. No jakbym wiedziała ze w ciąży będę :) ale to jednak ułatwia życie :)
 
Kasia a ja się przestałam bawić w przetwory, bo później sama musiałam jeść albo wyrzucić bo się zdarzyły zepsuć.
 
reklama
pyrki 😂
Po mojemu kartofle ;)

Przyjechała spod Warszawy znajoma, mówię jej Włóż ciapy, bo zimno od podłogi. To nie wiedziała co to ciapy. No tak mnie to rozbawilo. Jak można nie wiedzieć co to ciapy????
Hehe, też bym nie wpadła na to co to te ciapy ;) pierwsze słyszę ;)
Ja z Małopolski i też mamy swoją gware. Idziemy na pole itp. Itd....;)
Ps. Która jest z Nowego Sącza? Przypomnij się ;)
 
Do góry