reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Tak sie zastanawiam czy nie za wczesnie na wizyte u ginekologa ? Boje sie ze jak nie usłyszę serduszka zacznę panikowac. Nie mieszkam obecnie w Polsce i tu troche inne podejscie do ciazy musze isc prywatnie bo panstowo żaden lekarz by nie potraktował by mnie powaznie tu ciaze od 13 tygodnia dopiero sie zaczyna i zazwyczaj położna ciaze prowadzi.
 
Hej!

Chciałabym do Was dołączyć :)
U mnie według moich obliczeń właśnie zaczyna się 8 tydzień, od tygodnia czuje się średnio- strasznie mi niedobrze, prze cały dzień,wszystko mi „ stoi” na żołądku, ale nie wymiotuje. Na zapachy smażonego albo mięsa reaguje tak ze mnie odtrąca, ogólnie strasznie już jestem wrażliwa na zapachy. Nic mi się nie chce, czuje się jakaś taka nieatrakcyjna i ogólnie jest tak sobie :(
 
Zara to też nie mój budżet i rozmiarówka, do ciuchlandow nie mam cierpliwości. Zamawiam na allegro i jestem zadowolona.
 
jejku
o 17 zjadłam resztke tych pierogów z wczoraj i tak się przejadlam że myślałam że puszczę pawia. Przeszło mi to teraz już mnie brzuch piecze, głowa. zaczyna boleć, mdłości się pojawiły czyli znak że pora. coś zjeść.
Mimo że jeszcze godzinę temu byłam najedzona.
No i co ja mam zrobić? byle co zjem i znów. się przejem
 
reklama
Jestem w tym samym tc co Ty i też jutro pierwsza wizyta. Też mam obawy że jeszcze jutro nic nie zobaczę, bo jest taka możliwość. Ale staram się myśleć pozytywnie i nie nakręcać się. To najgorsze co może być. W poprzedniej ciąży ( stracona) nakręcałam się strasznie, los zweryfikował że słusznie ale wiem że nerwy, ilość przeczytanych artykułów, forów - nic nie zmieni w wyniku [emoji846]
 
Do góry