reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Cześć Dziewczyny,
Jak samopoczucie?

Aplikacja właśnie mi ogłosiła, że zaczynamy ostatni tydzień życia zarodkowego. No proszę, mały człowiek już prawie ukształtowany :)

@Melo12 - gratuluję udanej wizyty. Niech maluszek ładnie i zdrowo rośnie.

@Kasiaparasia - podziwiam. Ja w tym roku już czuję jakie mam zaległości w przygotowaniach (chociażby ostateczny wybór prezentów). W pracy też na koniec roku dużo jest takich świątecznych rzeczy do zrobienia i wszystko leży 🤦

@Gusia 2106 - ja mam 2x10 mg dydrogesteronu czyli syntetycznego progesteronu. Nie wiem jak to się przelicza na naturalny progesteron.

Miłego dnia!!
 
No ja mam 50mg dziennie, i dziś znów plamienia..😵😱
Dałam sobie dwie tabsy tj. 100mg.
Przeszły mi mdłości...
Ehh..jak tu kuźwa myśleć pozytywnie.
Nie mówię nic mojemu, dziś mu się śniło ze byliśmy na badaniu i było serduszko... Taki zadowolony to opowiadał...
Masakra jakaś.....
A mnie dziś boli okropnie brzuch dołem w pachwinie eh 😰 boję się
 
My właśnie wróciliśmy ze spaceru z psami.
Zaliczyliśmy jakieś 4km .
W tej ciąży zamierzam być dużo bardziej aktywna.

Współczuję wam tych wszystkich stresów, plamien itp. ale pozytywne myślenie jest najważniejsze . Wszytsko będzie dobrze.
 
reklama
Hej dziewczynki

Ja dzisiaj coś mięsko dzień mam na maksa .stary sprząta i gotuje obiad....
mogę poleżeć

@Gusia 2106 ja bym chyba powiedziała żeby samej tego nie dźwigać ....
uważaj na siebie i dużo pozytywnych myśli i energii
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry