reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, czy któraś może zerknąć ? Będę wdzięczna, bo się okropnie stresuję [emoji17]
Screenshot_20191203_142113_org.mozilla.firefox.jpeg
 
Dziewczyny, czy któraś może zerknąć ? Będę wdzięczna, bo się okropnie stresuję [emoji17]
Kiedyś (pół roku temu) tez miałam coś z tymi leukocytami/neutrofilami/eozynofilami nieznaczne odchylenia, pamietam ze lekarz mówił żebym tym się nie przejmowała, bo to normalne w ciąży. Wiec się nie stresuj tylko z nim skonsultuj i tyle :)
 
Ja tez typ wrazliwca choc z wiekiem coraz bardziej znieczulona na ludzkie gadanie aczkolwiek latwiej znosze gadanie za moimi plecami ktore do mnie dochodzi niz takie "widoczne", takie prosto w twarz. Tzn nie chodzi ogolnie o krytyke, bo jesli wiem ze cos robie nie tak i wtedy uslysze czyjes zdanie to biore to na klate. Boli takie wlasnie smianie sie, osadzanie tak naprawde nie znajac calej sytuacji. Tym bardziej ze moje zycie naprawde do latwych nie nalezy, mam pecha chyba wrodzonego :) i ktos kto nie przechodzi przez to wszystko lub przez podobne przeboje nigdy pewnych rzeczy nie zrozumie. Wiec to nie chodzi nawet o to ze oczekuje zrozumienia, nie. Oczekiwalabym ludzkiej empatii, zachowania swojego zdania dla siebie w wielu sytuacjach... pamietam np jak staralam sie wlasnie o mojego ostatniego synka, poruszalam niebo i ziemie w tym kraju, chodzilam prywatnie do polskiego ginekologa i po pewnym juz z kolei poronieniu uslyszalam od niego "ale sie pani uparla na to 500+". W kraju w ktorym 500+ nie obowiazuje, w ktorym wrecz im wiecej dzieci tym mniej jakochkolwiek zasilkow, gdzie czlowiek poprostu marzyl o dzidziusiu bo instynkt nie pozwalal mu funkcjonowac normalnie takie slowa. Nie rozumiem jak tak mozna.
 
Dziewczyny, czy któraś może zerknąć ? Będę wdzięczna, bo się okropnie stresuję [emoji17]
Zazwyczaj podwyższony poziom leukocytów oznacza jakąś infekcję, np. przeziębienie. Ale w ciąży wiele odchyleń od normy jest ok. Najlepiej niech lekarz rzuci okiem.
U mnie wyszły z kolei zbyt niskie czerwone krwinki, ale inne parametry były ok i lekarka powiedziała, że wszystko jest w normie (odchylenie fizjologiczne występujące w ciąży).
 
Jejuuuu, dziewczyny, mi to normalnie brzuch rośnie z dnia na dzień 😂 a to dopiero 8 tydzień leci... jak dzisiaj spojrzałam w lusterko to się dziwiłam. Robię sobie zdjęcia co kilka dni z tego samego profilu i różnica się robi znaczna, nie wiem czy ja te ciaze do świat ukryje 😂
 
Dziewczyny też macie taki ucisk na jelitach? Wzdęcia takie ? Czuje jakby flaki miały mi pęknąć
Ja tak miałam jak przez kilka dni miałam problem z załatwianiem się. Lekarz zalecił mi świeże kiszonki (ogórki, kapusta) zsiadłe mleko ewentualnie jogurty, ale tylko takie które maja żywe kultury bakterii i jest poprawa, jelita już ok :)
 
reklama
Natalia już tak nie mam. Od kilku dni jakby wzdęcia ustąpiły. Ale staram się pic dużo wody i nie jeść cukru.
Kurczę aż dziwne, że mi tyle objawów ustąpiło ... ? Aaaa sioooo durne myśli !!! ;)

Dziś u mnie gulasz z udźca indyka z makaronem i kiszonymi ogórkami, które jemy prawie codziennie ;)

Wracając do badan, dziewczyny czy Wy tez macie zlecone wymazy na różne bakterie z szyjki macicy???
Bo do mnie dziś babka w laboratorium ( dałam jej rozpiskę i w sumie nawet nie patrzyłam co tam mam zlecone) czy to pobranie tez robimy? Ja oczy jak 5zl bo jakoś tak dziwnie się poczułam, dwie takie wymalowane młodziutkie dziewczyny w tym Lab a ja mam okrakiem siadać :) No i mówię ze nie wiedziałam, że zrobię sobie w swojej klinice tam gdzie chodzę do gin. Zapytałam jej tylko czy to standardowe badania a ona że są bardzo rekomendowane. Ze pracuje tez jako położna i wie ze te badania są wskazane hmm
 
Do góry