reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Niech liczy :D
Dalam sobie dzisiaj, ale jeszcze jedna dawka na kolację :D
Nie smuci mnie to że nie wiem :D bardziej śmieszy że jest to możliwe :D
Ja lezac w szpitalu przezywalam bo niewiele wiedzialam, nikt mi zadnych informacji nie przekazywal. Jedna wielka niewiadoma!! Po ostatniej wizycie wiem o wiele wiecej i jestem spokojniejsza.
Ja mam zupe szczawiowa w garnku ale jesc jej jakos nie moge
 
reklama
Hejooo
Matko nie było mnie chwilę a tu tyle wiadomości... No nic nie nadrobię. Mam nadzieję że jesteśmy w pełnym składzie i każde badania poszły dobrze 💕
Co do przyjaciół ja mam obecnie jedną bliska koleżankę. Nie cierpię fałszywych osób i ja też powiem w twarz jak mi coś nie pasuje. Ogólnie jak zaszłam w ciążę w technikum (planowana, bardzo chcieliśmy już być pełna rodzina) to dwie "przyjaciółki" przestały totalnie się do mnie odzywać, a dziewczyny z którymi ledwo gadałam wcześniej zachowywały się mega fajnie i pytały co jakiś czas jak tam u mnie, jak się czuje. Pseudo przyjaciółki nawet do innej ławki się przesiadly i na całe technikum obgadały mnie ze to była wpadka, wysmiewaly zdjęcia synka jak gdziekolwiek się pojawiły na moim instagramie wprost do mnie... Więc cóż, ja teraz jestem bardzo ostrożna 🤣
U nas tez pierwsza ciaza trochę zweryfikowała, polowe znajomych z wtedy jeszcze narzeczonym musieliśmy pożegnać ;) tylko ja miałam 21 jak zaszłam w ciaze a mój 22 ale dużo osób uważało ze to koniec naszego życia, ze jesteśmy za młodzi, ze po co nam to i cały czas to komentowali zwłaszcza do innych osób. Dla mnie to nie był koniec świata a wręcz odwrotnie - początek. A jakie było zdziwienie jak zerwaliśmy z nimi kontakt 😂 teraz mam 22 i Ci znajomi którzy nam zostali tylko czekają na informacje o ciąży, sami się dopytują czy już się udało :)
Może te koleżanki Ci zazdrościły :D
 
reklama
Tak wogole Wam powiem , ze dzisiaj sobie uświadomiłam ze bardzo dużo rzeczy mnie wzrusza. Poszłyśmy dzisiaj dekorować te pierniki i było uroczyste odpalenie choinki a ja ryczałem jak głupia. Wzruszyłam się ze moje dzieci pierniki dekorują ze ta choinka taka ładna 😂😂😂
 

Załączniki

  • 833F40EB-8EEA-4382-A5B4-2713086728D6.jpeg
    833F40EB-8EEA-4382-A5B4-2713086728D6.jpeg
    438,2 KB · Wyświetleń: 75
  • 9393DCA6-0034-42BC-94CD-B31314D2F52D.png
    9393DCA6-0034-42BC-94CD-B31314D2F52D.png
    338,1 KB · Wyświetleń: 69
Do góry