reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
I takie podejście szanuje i sama sobie to powtarzam, nie usłyszę nawet dziękuję jak postanowie pracować dłużej. A ja ciągle myślę bardziej o innych niż o sobie i cały czas się głowie czy nie chodzic jeszcze na miesiąc czy 2 do pracy, bo mają ciężko bo mało ludzi a ja jeszcze im pomogę. .. Ale co mi z tego zostanie? Żadnej wdzięczności bo tak właśnie jest u mnie w korporacji. Wszyscy tylko pretensje i nerwy, ale żeby docenić pracownika to gdzie...
Dlatego zobaczę co powie lekarz w środę, jak powie że mogę wrócić to wrócę ale na 2 tygodnie, pozamykam swoje sprawy, przekażę innym moje obowiązki i do widzenia. Nie ma co ryzykować, szczególnie w tak stresującej pracy, za bardzo chciałam tego dzieciatka i staralismy się o nie z mężem żeby teraz bardziej myśleć o robocie niż o jego zdrowiu 🙄🙄
Ja też korpo, może stąd ta niechęc ;)
 
Kochana u mnie w Belgii jjest to samo. pracuje jako sprzataczka to przynajmniej bede musiala pociagnac do 7 miesiaca i poyem jak chce to na zwolnienie. dopiero od 12 tyg ciazy mozna powiadpmic pracodawce wtedy jeat sie pod ochrona i nie moze cie zwolnic. najgorsze ze jak pojde od 7m na zwolnoenie to krotszy macierzynski i mi odejma od tuch 15 tyg. do tego tylko 4 wychpwawczego. czyli wychodzi jak dzidzia bedzie miala 5-7 miesiecy ja musze wrocic do pracy a maluszka dp zlobka. potabany system
Wyjścia nie mam. Oprócz mnie dwie kobiety są w ciąży i pracują do samego końca czasem 1, 2 w nocy. Tutaj w Holandii inaczej to wygląda. Mówią że ciąża to nie choroba.
 
Ja jestem w UK i tez tak samo. Ciaza uznawana po 12 tyg, ratowana jeszcze pozniej w razie co, ciaza to nie choroba, wiekszoc kobiet pracuje do sameho konca, nie ustepuje sie tu miejsca ciezarnym ani w autobusach ani w kolejkach. Ot jest sie taka sama kobieta jak i te nie w ciazy.

Witaj LadySnow. Mamy te same terminy.
 
A u mnie kolejny dzień bez konkretnych odpowiedzi. Beta ze środy 830,beta z dzisiaj 2300. Pani ginekolog ponownie zrobiła USG ale nadal nic jeszcze nie widać.Kolejna beta i wizyta w środę (13.11),jak na tej nie będzie nic widać to się wykoncze nerwowo.
 
Też chcę się z Wami przywitać :)
To moja druga ciąża, mam już 5 letnią córeczkę. Test wyszedł pozytywnie już 8dni przed spodziewaną miesiączką. Ten na zdjęciu zrobiony 4dni przed, a bardzo wyraźną kreską. Betę zrobiłam przedwczoraj i wyniosła prawie 200. Na kolejną wybieram się we wtorek, a do lekarza dopiero 2.12 ale z nadzieją, że już wszystko będzie ładnie widać :) wg obliczeń termin z ostatniej miesiaczki wychodzi na 20.07.2020
Gratuluje Kochana! :) czekamy razem na wizyte, bo mam tego samego dnia :)
 
A u mnie kolejny dzień bez konkretnych odpowiedzi. Beta ze środy 830,beta z dzisiaj 2300. Pani ginekolog ponownie zrobiła USG ale nadal nic jeszcze nie widać.Kolejna beta i wizyta w środę (13.11),jak na tej nie będzie nic widać to się wykoncze nerwowo.
Hej beta rośnie następnym razem juz będzie widać napewno 😊
 
A ja dalej odpoczywam. no ewidentnie dziś przegielam :(
na szczęście zaraz przyjadą szaszlyczki i sałatka z kurczakiem i pieczywem czosnkowym i one mi wszystko wynagrodza :D
 
reklama
Witam kolezanki. Pragne przylaczyc sie do Waszego grona bowiem oczekuje na maluszka. Od 3 dni robilam testy, dzisiejszy wyszedl nastepujaco. Pobieglam nastepnie zrobic bete i htc. Wyniki przedstawiam ponizej. Wiec po cichu cieszymy sie z mezem z naszej "kropki" :)
20191108_095815.jpeg
Screenshot_20191108-155732_Firefox.jpeg
 
Do góry