reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Przedstawiam Wam moje całe 2cm dzidziusia!!!
Lekarz powiedział że teraz moim największym zmartwieniem jest toxo które właśnie przechodzę, ale mam być dobrej myśli, bo biorę antybiotyk i dzięki temu robię wszystko co możliwe żeby nie przekazać toxo dziecku. Dostałam skierowanie na patologie ciąży do Krakowa, mam jechać w przyszłym tygodniu. Tam dostanę skierowanie na bezpłatne badania prenatalne. Uff... Aż mi lepiejZobacz załącznik 1053538
Gratuluję :) cudna dzidzia ❤
 
Gusiu - tule Cię mocno... nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz ale bardzo Ci współczuje i WIEM, że jesteś wspaniałą kobietą, która za pewien czas będzie w końcu MAMĄ :*

Juka - jest mi bardzo przykro :( trzymaj się kochana...

Kasia - czy chodzi o promieniowanie na bramkach? Możesz wziąć zaświadczenie, że jesteś w ciąży/ karte ciąży i zgłosić to przy przejściu - wtedy wezmą Cię na kontrole z boku tzw „macanie” ewentualnie osobistą. Zadzon na informacje na lotnisku ale jeśli lecisz z Wro to na bank to honorują.
 
Limaa gratuluje, jaki Gigant ;)

Paulina tak, u nas Mikołaj przed chwila wparował i prezent już jest ;) ja w poniedziałek mam wizytę na 13:20 ale pewnie będzie obsuwa.

Dziś byłam z młodą u lekarza. Zapalenie zatok. Dostała syropy i steryd do nosa i ma być dobrze. Musi. Bo naprawdę oszaleje od siedzenia w domu.
 
Nie wiem, czy chodziło mu o bramki czy o coś innego. Ogólnie nie ryzykowałby, jako że pierwsza ciążę straciłam . Już nie ma co, psychicznie się nastawiłam że jutro szefom zrobię "mikołajkowy prezent " z wiadomością że musimy odwołać/ przełożyć szkolenie [emoji53]
Gusiu - tule Cię mocno... nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz ale bardzo Ci współczuje i WIEM, że jesteś wspaniałą kobietą, która za pewien czas będzie w końcu MAMĄ :*

Juka - jest mi bardzo przykro :( trzymaj się kochana...

Kasia - czy chodzi o promieniowanie na bramkach? Możesz wziąć zaświadczenie, że jesteś w ciąży/ karte ciąży i zgłosić to przy przejściu - wtedy wezmą Cię na kontrole z boku tzw „macanie” ewentualnie osobistą. Zadzon na informacje na lotnisku ale jeśli lecisz z Wro to na bank to honorują.
 
reklama
Dziewczyny czy Wam też w ciąży popękały naczynka ? Zauważyłam po kąpieli na zgięciu rąk, analogicznie do łokcia, że mam mnóstwo "pajączków", a nigdy ich tam nie było ... Ogólnie to mnie strasznie obsypało, jakbym znów miała 15 lat. Taki grysik mam na twarzy, szyi, plecach [emoji24] Jakaś masakra ... [emoji1751]
 
Do góry