reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Mam problem a ze sa swieta to nie wiem co robic. Zlapalo mnie chyba zapalenie pecherza. Do lazienki biegam doslownie co 5 min, siku tyle co kilka kropel i do tego pieczacy bol😒 Co moge wziac zeby sobie pomoc a nie zaszkodzic. Moze na IP jechac? Moj lekarz dopiero w piatek pewnie moglby mnie przyjac.
 
Mam problem a ze sa swieta to nie wiem co robic. Zlapalo mnie chyba zapalenie pecherza. Do lazienki biegam doslownie co 5 min, siku tyle co kilka kropel i do tego pieczacy bol😒 Co moge wziac zeby sobie pomoc a nie zaszkodzic. Moze na IP jechac? Moj lekarz dopiero w piatek pewnie moglby mnie przyjac.
pij duzo wody, z tego co wiem sa tabletki na pecherz, ktore mozna zazywac w ciazy, musisz poczytac.
Na IP z zapaleniem pecherza bym nie jechala bo po pierwsze to nie zagrozenie zycia ani sytuacja zagrazajaca ciazy i moga Cie nawet nie przyjac. Ja bym radzila nocna/swiateczna opieke, bo na pewno masz cos takiego w okolicy.
 
Witam dziewczyny jestem obecnie w 10tc i 3 dni:) jednak wciąż mam nerwy ponieważ jedną ciąże poronilam.. Termin mam na ok połowę lipca.
 
pij duzo wody, z tego co wiem sa tabletki na pecherz, ktore mozna zazywac w ciazy, musisz poczytac.
Na IP z zapaleniem pecherza bym nie jechala bo po pierwsze to nie zagrozenie zycia ani sytuacja zagrazajaca ciazy i moga Cie nawet nie przyjac. Ja bym radzila nocna/swiateczna opieke, bo na pewno masz cos takiego w okolicy.
No wsumie to IP to nie za dobry pomysl byl.
Pije duzo i zurawine podjadam i dzis juz lepiej.
 
Mam problem a ze sa swieta to nie wiem co robic. Zlapalo mnie chyba zapalenie pecherza. Do lazienki biegam doslownie co 5 min, siku tyle co kilka kropel i do tego pieczacy bol😒 Co moge wziac zeby sobie pomoc a nie zaszkodzic. Moze na IP jechac? Moj lekarz dopiero w piatek pewnie moglby mnie przyjac.
W poprzedniej ciąży pare razy leżałam z zapaleniem pęcherza w szpitalu i dostawałam z tego powodu antybiotyk. Zawsze jeździłam na IP. Ale u mnie był taki straszny ból, ze nie mogłam normalnie funkcjonować. I to chyba może być dość niebezpieczne, bo bakterie mogą przedostać się do dziecka.
 
No wsumie to IP to nie za dobry pomysl byl.
Pije duzo i zurawine podjadam i dzis juz lepiej.
Dalej pij dużo wody, najlepiej z dodatkiem cytryny. Dbaj o to żeby nie wychłodzić pęcherza. W ciąży termofor odpada, ale jeśli siedzisz w domu to owijaj się jakimś kocem czy kołdrą. Jeśli nadal będzie bolało to idź jutro do lekarza po jakiś antybiotyk. Gdyby była poprawa to i tak dobrze byłoby zrobić badanie moczu i jeśli coś wyjdzie to szybko do lekarza po leki.
 
Witam się nieśmiało, czy mogę dołączyć ? 😊
Obecnie jestem w 9 tyg 6 dniu ciąży, przewidywany termin ok. 25 lipca. To moja piąta ciąża, jestem już mamą 3,5 letniego smyka. Sporo niepowodzeń za mną, a i ta ciąża do najłaskawszych nie należy- od samego początku diagnoza ogromnego krwiaka, krwawienia, krwotoki i reżim łóżkowy 😥Leżenie niestety źle mi robi na głowę, może jest wśród Was mama leżąca? Jak sobie radzicie ze stresem i lękiem o ciążę?
Pozdrawiam i życzę udanego świątecznego popołudnia
 
Ostatnia edycja:
Witam się nieśmiało, czy mogę dołączyć ? 😊
Obecnie jestem w 9 tyg 6 dniu ciąży, przewidywany termin ok. 25 lipca. To moja piąta ciąża, jestem już mamą 3,5 letniego smyka. Sporo niepowodzeń za mną, a i ta ciąża do najłaskawszych nie należy- od samego początku diagnoza ogromnego krwiaka, krwawienia, krwotoki i reżim łóżkowy 😥Leżenie niestety źle mi robi na głowę, może jest wśród Was mama leżąca? Jak sobie radzicie ze stresem i lękiem o ciążę?
Pozdrawiam i życzę udanego świątecznego popołudnia
Ja jestem leżąca, nie ma chyba recepty, bo bóle brzucha, to stres, brak boli to stres i tak źle i tak niedobrze.. Najlepiej starać się nie myśleć, na tyle na ile się da :)
 
reklama
Dzień dobry,
Jak samopoczucie po świętach? Udało się fajnie spędzić czas, czy marzycie o chwili odpoczynku po tym maratonie? :)
 
Do góry