reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej dziewczyny. Jakis czas temu byl temat tego, jaka plec bysmy chcialy. Wiele z Was ma juz dzieci... Natomiast ja jestem ciekawa sprawdzenia pewnej teorii. Podobno chinczycy potrafia okreslic plec dziecka, jakie Wam sie urodzi.
Tutaj nawet artykul z kalkulatorem:

Podzielcie sie czy sprawdzil sie Wam ten kalendarz w zwiazku z obecnymi pociechami i co Wam wychodzi na lipiec 2020!Zobacz załącznik 1055249
Według kalendarza wychodzi że dziewczynka a z USG póki co ze chłopczyk no cóż zobaczymy co czas przyniesie 😁😊😊
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Dziewczynki. Samych wspaniałości, niech ten rok przyniesie nam wszystkim samo szczęście i szczęśliwe spotkania z naszymi Kruszynkami 🤩😁🎆
 
Dzięki za życzenia!
Jak spędzacie pierwszy dzień nowego roku?
Ja postawiłam na totalne lenistwo 😇
Mąż właśnie pojechał po jedzenie na wynos a ja ze smutkiem stwierdzam, że ten piękny dzień powoli dobiega końca 😆
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ❤️ Dużo zdrówka dla Was i waszych fasolek 😍🥰 rośnijcie w sile 😘

My po prenatalnych - jest wszystko super. Fasola mamjuz 6 cm, ale nie wiadomo czy to Chłopiec czy dziewczynka 🤷🏻‍♂️ Ważne ze zdrowe ❤️

My tez na leniwca dzisiaj i właśnie wróciliśmy z pizzy 🤣

Miłego wieczoru ❤️
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku [emoji8] My dzisiaj też leniwie, ale mój jutro już do pracy i to na 6 rano [emoji1751] W takich sytuacjach myślę, że fajnie być na L4 [emoji1787] U nas dzisiaj 12+0, wymioty są, ale po posiłkach, katar i kichanie nie puszczają (mam je odkąd jestem w ciąży), pojawiają się problemy z trawieniem - suszone śliwki dają radę. Pochwalę się pierwszym zakupem dla maleństwa [emoji16] Nie mogłam się już powstrzymać.

07.01 mamy prenatalne i może się dowiemy kto u mnie zamieszkał... Na wizycie u gin prowadzącej 23.12 było kombinowanie by się maleństwo obróciło - lekarka obstawia chłopca [emoji7] Znajomi i rodzina w myśl zabobonu, że córka zabiera urodę matce - obstawiają dziewczynkę ... Ale fakt - wyglądam jak 7 nieszczęść, mam mega trądzik i to nie tylko na twarzy... [emoji848] Do porodu daleko i aż się boję co to będzie dalej [emoji3442]
 
Nie dało się do poprzedniego dodać...
IMG_20191228_202806.jpeg
 
reklama
Szczęśliwego Nowego Roku, oby byl pełen spełniania marzeń i realizacji założeń [emoji846]
Piękne macie te fasolki ! Ja prenetalne dopiero 20.01, bo dopiero 10w0d, ale póki co wymiotowałam raz ale czuję się jakbym ciągle miała kaca
 
Do góry