reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Spokojnie akurat jestem z tych co mają silną wolę
Ciesze się że nie ciągnie mnie do słodyczy przerzucilam się na wodę i nie głosuje się i nie podjadam jest i tak progres i dużo sałatek
Dziękuję wam dziewczyny ale naprawdę nie mam zamiaru się odchudzac

Polecam tłuszczowe śniadania i ogólnie jak najwiecej tłuszczy do chudnięcia 😉
 
A ja proponuję to samo ale o połowę mniej. Ale to Ja. mam kompulsywne objadanie się. Przed ciąża liczyłam kalorie. Bez tego się u mnie nie obejdzie. Mam złe relacje z jedzeniem.
 
dobra zasada to tak (nie w ciąży)
ilość obiadu na śniadanie, ilość kolacji na obiad, ilość śniadania na kolacje. Najważniejsze jest zamieszczenie się w bilansie kalorycznym. Mozna schudnąć jedząc same hamburgery ale. mieszcząc się w zapotrzebowaniu kalorycznym. I można tyc jedząc same humusy, gryki warzywa i soki owocowe ale w nadmiernej ilości, przekraczając zapotrzebowanie kaloryczne.
 
nie wiem co to znaczy "nie umiem jeść śniadania". Ja jak nie zjem śniadania to spada mi cukier, trzesa mi się ręce, tracę koncentrację i mdleje.... :/
 
reklama
Do góry