reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja polecam serię babydream mama, lotion i oliwke. Super skład lepszy od wielu dużo droższych produktów dedykowanych kobietom w ciąży. Używam do całego ciała lotionu, a na brzuch oliwki. Pięknie, delikatnie pachną.
 
reklama
Ja używam takich - Bielenda na brzuch, a Efektima na cycki :)
 

Załączniki

  • IMG_20200302_160206.jpg
    IMG_20200302_160206.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 53
  • IMG_20200302_160144.jpg
    IMG_20200302_160144.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 47
Najważniejsze to mieć skórę nawilżoną, balsamy i oliwki pomagają zmniejszać szkodę ale niestety jak ma się skłonność to rozstępy wyjdą nie ważne jak dobrym specyfikiem się smarujemy 😞 ja rozstępów mam sporo po szybkim dojrzewaniu ale dobrze razem żyjemy, nie przeszkadzają mi- ja się za to martwię kilogramami po ciąży 😄 na razie połowa i 6 kg na plusie, staram się już ograniczyć sobie zachciankowe jedzenie (fast food, tabliczki czekolady) i więcej chodzić ale zobaczymy
 
Najważniejsze to mieć skórę nawilżoną, balsamy i oliwki pomagają zmniejszać szkodę ale niestety jak ma się skłonność to rozstępy wyjdą nie ważne jak dobrym specyfikiem się smarujemy 😞 ja rozstępów mam sporo po szybkim dojrzewaniu ale dobrze razem żyjemy, nie przeszkadzają mi- ja się za to martwię kilogramami po ciąży 😄 na razie połowa i 6 kg na plusie, staram się już ograniczyć sobie zachciankowe jedzenie (fast food, tabliczki czekolady) i więcej chodzić ale zobaczymy
Ja również mam rozstępy po dojrzewaniu, nie przeszkadzają mi one. Ale polecam oliwki na jeszcze wilgotna skórę wcierac, plus picie wody, nic lepiej nie działa na skórę jak dobre nawodnienie 😊

Ja właśnie już też połowa ciąży, a póki co jestem 1 kg na plusie co mnie szokuje, bo zawsze miałam tendencję do szybkiego tycia... Ale nie mam żadnych zachcianek, najbliżsi nawet zauważyli, że jem jakby mniej.
 
Tak jak mówisz, Kaja- nawodnienie! 👌oj to zazdraszczam, ja dziś musiałam się zahamować, kiedy po śniadaniu miałam ochotę zjeść czekoladę, skończyło się na dwóch rządkach całe szczęście 😂 Czekam z niecierpliwością na tańsze arbuzy, na truskawki i resztę pysznych wiosenno letnich owoców, mam nadzieje ze trochę mnie wybawią 😁
 
Tak jak mówisz, Kaja- nawodnienie! 👌oj to zazdraszczam, ja dziś musiałam się zahamować, kiedy po śniadaniu miałam ochotę zjeść czekoladę, skończyło się na dwóch rządkach całe szczęście 😂 Czekam z niecierpliwością na tańsze arbuzy, na truskawki i resztę pysznych wiosenno letnich owoców, mam nadzieje ze trochę mnie wybawią 😁
Coś czuję, że nadrobię kilogramy 😁 to taka cisza przed burza z moimi skłonnościami do tycia 🙈

Ale fakt, oby do wiosny i lata, świeże warzywka, owoce... Mniam 😊
 
Najważniejsze to mieć skórę nawilżoną, balsamy i oliwki pomagają zmniejszać szkodę ale niestety jak ma się skłonność to rozstępy wyjdą nie ważne jak dobrym specyfikiem się smarujemy 😞 ja rozstępów mam sporo po szybkim dojrzewaniu ale dobrze razem żyjemy, nie przeszkadzają mi- ja się za to martwię kilogramami po ciąży 😄 na razie połowa i 6 kg na plusie, staram się już ograniczyć sobie zachciankowe jedzenie (fast food, tabliczki czekolady) i więcej chodzić ale zobaczymy
Kochana ja juz mam 20! I nadal się zastanwiam gdzie te kg, lekarz tez zdziwiony! Prawda, przed ciążą byłam chudzielcem do kwadratu, chyba nadrobiłam po prostu 😂 teraz porządna ze mnie ciężarówka 😁😅
 
Niunia coś czuję, że jak taka chudzinka z Ciebie to po ciąży raz, raz a już Ci ubędzie tych dodatkowych kg! 😁 ja żeby schudnąć się muszę nagimnastykować nieźle, kiedyś schudłam ponad 20 kg ale to w ciągu 2 lat, powolutku, mocno przytyłam przy dojrzewaniu ale jak schudłam to od tego czasu nie było widać śladu tych kg aż do teraz 😄 mąż mówi oczywiście, żebym się nie przejmowała ale wiecie jak to denerwuje chłopa gadanie co może zjeść konia z kopytami, dwa kartony czekolady i jeszcze schudnie 😂 Na razie nie jest najgorzej z tymi 6 kg ale koleżanki straszą, ze najwiecej w 3 trymestrze przybrały 😒
 
reklama
Niunia coś czuję, że jak taka chudzinka z Ciebie to po ciąży raz, raz a już Ci ubędzie tych dodatkowych kg! 😁 ja żeby schudnąć się muszę nagimnastykować nieźle, kiedyś schudłam ponad 20 kg ale to w ciągu 2 lat, powolutku, mocno przytyłam przy dojrzewaniu ale jak schudłam to od tego czasu nie było widać śladu tych kg aż do teraz 😄 mąż mówi oczywiście, żebym się nie przejmowała ale wiecie jak to denerwuje chłopa gadanie co może zjeść konia z kopytami, dwa kartony czekolady i jeszcze schudnie 😂 Na razie nie jest najgorzej z tymi 6 kg ale koleżanki straszą, ze najwiecej w 3 trymestrze przybrały 😒
No to już się boję 😨 3 trymestru. W przyszłym tyg lecę na test obciążenia glukoza,zobaczymy czy tu nie ma przyczyny tych kg😉
 
Do góry