reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja słyszałam, że rodzina to można chodzić, i że dwójkami max chyba że coś się znów zmieniło i jeszcze bardziej zaostrzyli przepisy. Tutaj jak ktoś jest na spacerze gdziekolwiek to wlepiają mandaty.

@Hania będzie mamą będę miała chłopca :) Ty chyba dziewczynkę, dobrze pamiętam?

Jakiego macie pieska, masz jakieś zdjęcie? My mamy suczkę cocker spaniel, załączam zdjęcie :) i szykujecie jakoś psa na przybycie nowego członka rodziny? Nasza Nala wcześniej spała z nami, ale jakiś tydzień temu jej zaczęliśmy zabraniać i szybko pojęła, i już śpi na swoim posłaniu, więc poszło szybciej niż się spodziewaliśmy.

Chciałam Wam w ogóle podziękować za polecenia wózków. Tutaj są wozki sporo droższe i chyba będziemy zamawiać w polskim sklepie internetowym i przejrzałam ten Tutis Uno i jestem też zachwycona :) Nie wiem tylko za bardzo czym się różni model Uno od Aero oprócz designu i tego , że ten drugi jest o 700 zł droższy 🤔 dopytalam w sklepie online i czekam na odpowiedź.
uno to ich najnowszy model, mi się w aero nie podobał materiał i kolory i to zdecydowało o wyborze uno :)
 
reklama
@Hania będzie mamą super psinka, taka mała to pewnie, że mniejszy problem. Nasza też nie jest jakaś ogromna, ale jednak waży prawie 10 kilo i jakby się miała położyć na dziecku, a chcemy, żeby na początku spało z nami, to mogłaby go zgnieść... Już nie mówiąc o tym że ciężko byłoby się pomieścić w czwórkę :D też nam było bardzo szkoda ją wyganiać, ale za to w ciągu dnia jest z nami ciągle na kanapie i dużo ją przytulamy i głaszczemy :)

@Pralinka2020 mi się właśnie też dużo bardziej podoba Uno, zwłaszcza miętowy kolor, chociaż wszystkie są śliczne! Ale tak sobie myślę, że z czegoś jednak musi wynikać ta różnica w cenie i ciekawi mnie z czego tym bardziej że to Uno jest nowszym modelem a jest tańsze. Rozumiem, że już zamówiłaś wózek? Widziałaś go na żywo czy zaufałaś opiniom w internecie i filmom? I w jakim sklepie zamawiałaś?
 
@Hania będzie mamą super psinka, taka mała to pewnie, że mniejszy problem. Nasza też nie jest jakaś ogromna, ale jednak waży prawie 10 kilo i jakby się miała położyć na dziecku, a chcemy, żeby na początku spało z nami, to mogłaby go zgnieść... Już nie mówiąc o tym że ciężko byłoby się pomieścić w czwórkę :D też nam było bardzo szkoda ją wyganiać, ale za to w ciągu dnia jest z nami ciągle na kanapie i dużo ją przytulamy i głaszczemy :)

@Pralinka2020 mi się właśnie też dużo bardziej podoba Uno, zwłaszcza miętowy kolor, chociaż wszystkie są śliczne! Ale tak sobie myślę, że z czegoś jednak musi wynikać ta różnica w cenie i ciekawi mnie z czego tym bardziej że to Uno jest nowszym modelem a jest tańsze. Rozumiem, że już zamówiłaś wózek? Widziałaś go na żywo czy zaufałaś opiniom w internecie i filmom? I w jakim sklepie zamawiałaś?
A powiedzcie mi one idą razem z fotelikiem samochodowym? Bo nie swidze w zestawie. Zależy mi żeby był fotelik kompatybilny z wózkiem na isofixsie
 
Można kupić 2w1 czyli gondole i spacerówkę albo 3w1 czyli jeszcze z krzesełkiem do auta. Ja się nasłuchałam bardzo dużo opinii, że krzesełka w takich zestawach są słabej jakości, więc my chcemy kupić 2w1 a krzesełko oddzielnie, zresztą dostaniemy od znajomej, właśnie z systemem ISOFIX.

Dziewczyny, właśnie przeczytałam w poradach ciążowych, że nie ma się co spieszyć tak z zakupem wózka, żeby sobie nie skracać okresu gwarancji, i w sumie coś w tym jest, wcześniej o tym nie pomyślałam. Więc my chyba jeszcze poczekamy z miesiąc z zakupem. Dowiadywałam się, że produkcja może trwać 2-3 tygodnie, bo często oni produkują na zamówienie , więc ja myślę, że jak zamówimy tak na początku maja to będzie ok. Gorzej jakbym miała np. przedwcześnie rodzić, bo nigdy nic nie wiadomo, no ale póki co się na to nie zanosi, więc chyba nie ma co zakładać takiego scenariusza...
 
Można kupić 2w1 czyli gondole i spacerówkę albo 3w1 czyli jeszcze z krzesełkiem do auta. Ja się nasłuchałam bardzo dużo opinii, że krzesełka w takich zestawach są słabej jakości, więc my chcemy kupić 2w1 a krzesełko oddzielnie, zresztą dostaniemy od znajomej, właśnie z systemem ISOFIX.

Dziewczyny, właśnie przeczytałam w poradach ciążowych, że nie ma się co spieszyć tak z zakupem wózka, żeby sobie nie skracać okresu gwarancji, i w sumie coś w tym jest, wcześniej o tym nie pomyślałam. Więc my chyba jeszcze poczekamy z miesiąc z zakupem. Dowiadywałam się, że produkcja może trwać 2-3 tygodnie, bo często oni produkują na zamówienie , więc ja myślę, że jak zamówimy tak na początku maja to będzie ok. Gorzej jakbym miała np. przedwcześnie rodzić, bo nigdy nic nie wiadomo, no ale póki co się na to nie zanosi, więc chyba nie ma co zakładać takiego scenariusza...
@Martitta88 cenne info, dzięki. Faktycznie nie ma co za szybko kupować, że względu na okres gwarancji i jeszcze remont przed nami.
Taki jeszcze oglądałam ale faktycznie, muszę poczytać o fotelikach do auta bo z tego co wiem nie każdy fotelik jest odpowiedni do każdego auta. Ten aero podobno jest kompatybilny z większością fotelików. Och, kiedy będzie można iść do sklepu😭
 
uno to ich najnowszy model, mi się w aero nie podobał materiał i kolory i to zdecydowało o wyborze uno :)
Zamówiłas juz uno? 😀 ktory kolor wybrałaś? Ja nadal nie wiem który wybrać, chyba jeszcze raz, pod koniec kwietnia wybiorę się do sklepu, żeby się przyjrzeć, razem z M. i od razu zamówimy :D
 
@Hania będzie mamą super psinka, taka mała to pewnie, że mniejszy problem. Nasza też nie jest jakaś ogromna, ale jednak waży prawie 10 kilo i jakby się miała położyć na dziecku, a chcemy, żeby na początku spało z nami, to mogłaby go zgnieść... Już nie mówiąc o tym że ciężko byłoby się pomieścić w czwórkę :D też nam było bardzo szkoda ją wyganiać, ale za to w ciągu dnia jest z nami ciągle na kanapie i dużo ją przytulamy i głaszczemy :)

@Pralinka2020 mi się właśnie też dużo bardziej podoba Uno, zwłaszcza miętowy kolor, chociaż wszystkie są śliczne! Ale tak sobie myślę, że z czegoś jednak musi wynikać ta różnica w cenie i ciekawi mnie z czego tym bardziej że to Uno jest nowszym modelem a jest tańsze. Rozumiem, że już zamówiłaś wózek? Widziałaś go na żywo czy zaufałaś opiniom w internecie i filmom? I w jakim sklepie zamawiałaś?
pojechałam obejrzeć, wygląda super, zdecydowałam się na ten najjaśniejszy, bo miętowy na żywo był dla mnie troszkę za ciemny, zamówiliśmy 2 w 1, fotelik dokupiliśmy osobno
 
Można kupić 2w1 czyli gondole i spacerówkę albo 3w1 czyli jeszcze z krzesełkiem do auta. Ja się nasłuchałam bardzo dużo opinii, że krzesełka w takich zestawach są słabej jakości, więc my chcemy kupić 2w1 a krzesełko oddzielnie, zresztą dostaniemy od znajomej, właśnie z systemem ISOFIX.

Dziewczyny, właśnie przeczytałam w poradach ciążowych, że nie ma się co spieszyć tak z zakupem wózka, żeby sobie nie skracać okresu gwarancji, i w sumie coś w tym jest, wcześniej o tym nie pomyślałam. Więc my chyba jeszcze poczekamy z miesiąc z zakupem. Dowiadywałam się, że produkcja może trwać 2-3 tygodnie, bo często oni produkują na zamówienie , więc ja myślę, że jak zamówimy tak na początku maja to będzie ok. Gorzej jakbym miała np. przedwcześnie rodzić, bo nigdy nic nie wiadomo, no ale póki co się na to nie zanosi, więc chyba nie ma co zakładać takiego scenariusza...
wiem, że jest poblem ogólny z dostawami, więc zastanów się jeszcze z terminem zakupu, dobrze zapytać w sklepie jak to u nich wygląda
 
Zamówiłas juz uno? 😀 ktory kolor wybrałaś? Ja nadal nie wiem który wybrać, chyba jeszcze raz, pod koniec kwietnia wybiorę się do sklepu, żeby się przyjrzeć, razem z M. i od razu zamówimy :D
zamówiliśmy uno risso, ten najjaśniejszy, fotelik swandoo albert, do wózka są kompaktory, które pozwalają montować fotelik inny niż dedykowany do zestawu, w sklepie mają próbniki z materiałami, to możesz obejrzeć wszystkie kolory na żywo, wg mnie wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach, wcześniej podobał mi się miętowy i szary, ale dla mnie oba za ciemne, wolę prać częściej :)
 
reklama
pojechałam obejrzeć, wygląda super, zdecydowałam się na ten najjaśniejszy, bo miętowy na żywo był dla mnie troszkę za ciemny, zamówiliśmy 2 w 1, fotelik dokupiliśmy osobno
wiem, że jest poblem ogólny z dostawami, więc zastanów się jeszcze z terminem zakupu, dobrze zapytać w sklepie jak to u nich wygląda
zamówiliśmy uno risso, ten najjaśniejszy, fotelik swandoo albert, do wózka są kompaktory, które pozwalają montować fotelik inny niż dedykowany do zestawu, w sklepie mają próbniki z materiałami, to możesz obejrzeć wszystkie kolory na żywo, wg mnie wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach, wcześniej podobał mi się miętowy i szary, ale dla mnie oba za ciemne, wolę prać częściej :)
@Pralinka2020 a nie zrobiłaś przypadkiem jakiegoś zdjęcia, zwłaszcza chodzi mi o ten miętowy kolor?
Właśnie pytałam w sklepie i facet mówił, że max. 5 tygodni bo do 3 tygodni produkcja + dostawa do Hiszpanii max. 2 tygodnie. Przemyśle to jeszcze, dzięki :) trochę sie obawiam, bo my nie widzieliśmy tego wózka na żywo i byśmy musieli jechać 100km, żeby go zobaczyć, a teraz i tak tutaj wszystko pozamykane... Dlatego chciałam nawet zamawiać bez oglądania na żywo. A takie pytanie: zwróciłyście uwagę, czy da rade go złożyć i rozłożyć jedną ręką? Jak rodzic jest sam i w jednej ręce ma dziecko, a drugą ogarnia wózek? Wcześniej o tym nie pomyślałam, ale mi mąż wczoraj na to zwrócił uwagę i w sumie to jest dosyć ważne...

Ja nie ogarniam za bardzo tego wózek+ fotelik... Po co te kompaktory są? I po co w ogóle krzesełko samochodowe montować w wózku zamiast bezpośrednio w aucie? Możecie mi to wytłumaczyć? Bo mnie to przerasta :D
 
Do góry