reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A u nas stanęło na razie na tym, że moooze przekonam Męża do tego, żeby był Wojtuś, a jak nie, to drugie imię będzie Wojciech, a na dzień dzisiejszy podoba nam się też Łukasz. Więc albo Łukasz Wojciech, albo Wojciech Łukasz hehehe :) Zobaczymy, co będzie za parę dni :)
 
reklama
A u nas stanęło na razie na tym, że moooze przekonam Męża do tego, żeby był Wojtuś, a jak nie, to drugie imię będzie Wojciech, a na dzień dzisiejszy podoba nam się też Łukasz. Więc albo Łukasz Wojciech, albo Wojciech Łukasz hehehe :) Zobaczymy, co będzie za parę dni :)
My dla chłopca tez rozpatrywaliśmy i Wojtka i Lukasza :)
 
Dzień dobry 😉
U mnie poród wypada na 21 lipca, chłopczyk 😊Mam juz prawie 2 I pół letnia córeczkę 🙂Jestem obecnie w 24 tv. Jak się czujecie drogie mamy I przyszłe mamy?
 
Ja to jeszcze nawet testu nie robiłam :D dostałam chyba okres 18.10 pierwszy po porodzie. Myślę że to okres ale trwał tylko 3 dni + jeden dzień plamień i przy tym nic mnie nie bolało. Jakby się udało to jeszcze załapałabym się na lipiec i miałabym dwoje dzieci lipcowych
 
Kochana ja 21 lipca, tyle, że już 24tc😊
ja też 24 tydzień powiem Wam, ze dopiero od zeszłego tygodnia czuję dzidzię, mam łożysko z przodu i podobno opóźnia odczuwanie ruchów, ale w tym tygodniu mała tak mi daje popalić, że aż brzuch mi się rusza, aż mąż się wystraszył, jak kopnęła, przyznam, że dla mnie ro jest uczucie radosne i przerażające za razem :) ileż siły w tej małej istotce, przecież waży niewiele ponad pół kilo!
 
reklama
Ja z proszkiem nie pomogę, bo mam hiszpańską markę. Poprałam już wszystkie ciuszki, od rozmiaru 50 do 74 i teraz prasuję na raty, bo dużo tego jest, a jak dłużej postoję, to mi się kręgosłup daje we znaki, ehhh starość nie radość 😜

Mi się dziś śnił mój synek :) z czarnymi włosami jak mój M. i wielkimi stopami jak moje haha :D bo mam rozmiar 42 🙈 no i że się dużo do mnie uśmiechał ♥️ normalnie miód na serce!!!
 
Do góry