reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny myślicie że kosz Mojżesza na początek starczy i po 3 miesiącu łóżeczko? Czy od razu? Kosz już mam ze stelażem jak kołyska.

Jak to jest z wypłatami z ZUS? Od. 21 marca obowiązek zapłaty za chorobowe spadł na zus, chorobowe mam do 19 kwietnia. Kiedy oni się rozliczają? Tak jak wypłaty do 10go?
 
Ja mam od 27.02 płatne Przez zus.. 14. 03 pierwsza wypłata a 1.04 druga zawierająca wypłatę do 31.03..chorobowe do 8.04... Więc chyba średnio co dwa tygodnie wypłacają, ale też to może zależeć od tego kiedy księgowość wysyła dokumenty z-3 do zusu.
 
Ja mam od 27.02 płatne Przez zus.. 14. 03 pierwsza wypłata a 1.04 druga zawierająca wypłatę do 31.03..chorobowe do 8.04... Więc chyba średnio co dwa tygodnie wypłacają, ale też to może zależeć od tego kiedy księgowość wysyła dokumenty z-3 do zusu.
obstawiam, że u mnie księgowa będzie wypełniać to na koniec miesiąca jak wszystkie dokumenty, chyba nie ma tam jakiegoś określonego czasu w którym pracodawca musi to dopilnować?
Chciałam mieć podgląd na koncie zusowskim, ale oczywiście nie mam zakładki świadczeniobiorcy. Dodzwonić się tam nie da oczywiscie.
 
Dziewczyny myślicie że kosz Mojżesza na początek starczy i po 3 miesiącu łóżeczko? Czy od razu? Kosz już mam ze stelażem jak kołyska.

Uważam , że tak. Ja nie kupuje teraz łóżeczka, będę miała dostawkę i kosz mojżesza po dzidzi z rodziny. Zastanwiam się tylko jaki jest materac w tym koszu? To chyba ewentualnie trzeba sprawdzić.
 
reklama
Do góry