reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

No ja też chodzę prywatnie i jestem w szoku... Ma prywatny gabinet, ostatnio wpuszczał domofonem na ustalona godzinę do budynku by w poczekalni nie siedzieć tylko każdy w swoim samochodzie... Nie wiem czy się tak boi czy co 🤦‍♀️mam dzwonic do niego wieczorem.. Zobaczę co powie. Jutro będę kogoś szukać na cito... 🤷‍♀️
 
reklama
A ja się dziś wściekłam. Mój lekarz odwołał wizyty że względu na Koronawirusa... Wszystkie nawet kobiet w ciąży m ciężarne mają tylko do niego wieczorem zadzwonić pewnie bd konsultacja wystawienie l4 itd.. Kuźwa No przez tel się nie dowiem co z moją szyjka... Przed świętami już mnie raczej nikt nie przyjmie ale chyba bd szukac innego lekarza.. Czuję się zostawiona z niczym... Co mi po jego telefonie 🤦‍♀️🤬
Witaj w klubie. Mój mnie porzucił bo ma 68 lat i przyjmuje tylko te lepszego sortu jak się dowiedziałam (i to najdroższy lekarz w mieście) . Dużo rozmyślałam nad tym wszystkim niepotrzebnie zanim zdecydowałam się zadzwonić i umówić do innego lekarza. Jeśli chcesz skorzystaj z mojej rady, którą dostałam tu na forum - uruchom koleżanki niech Ci kogoś polecą. Im późniejsza ciąża tym gorzej ze zmianą więc działaj! Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny ja mając 34 jak byłam w ciąży z synem tez, czułam się młoda. Choć teraz też nie narzekam na starość patrząc na moją mamę ma teraz 87 lat to jeszcze może pół życia prze mna. Narazie mam 19 lat stażu pracy to i do emerytury daleko. Mam nadzieję że Bóg są zdrowie i dożyje czasu aż moje dzieci dorosną. Ja jeszcze w lutym skończyłam kolejne studia podyplomowe teraz czekam tylko na kolejny dyplom. Myślę że też odpoczynek od pracy mi pomoże. A dzieci moje nie należały do najspokojniejszych były bardzo ciekawe świata więc ruchu też mi nie zabraknie. Przy 3 ciąży stawiam na minimalizm nauczona doświadczeniem jyz przy 2 dziecku. Łóżeczko mam używane, wózek też tylko spacerówkę kupię nowa bo w nią warto zainwestować zwłaszcza jak się jest mobilnym bardzo. Ubranka muszę kupić od nowa choć moze moje siostrzenice mnie wspomogą bo one mają małe bąble. Teraz ja do nich się odmładzam, one mają 33 i 31 lat więc z Waszych przedziałów wiekowych. Pytajcie mnie śmiało o co chcecie. Apropos podkładów to ja kupuje jednorazowe że 2 paczki. Przewijam był dla mnie zbędny więc też odpada. Polecam majtki poporodowe jednorazowe są mega potrzebne w szpitalu żeby nie chodzić jak japonki. Smoczki zawsze miałam Avent i by super bo kie uzależniały około 2 kat bez problemowo dzieci się z nimi rozstawały, no i silikonowe kauczuk odpada. Ja nie karmiłam piersią więc kupuje zestaw zawsze dla każdego kupiłam nowy potem kosz lub oddawałam komuś potrzebującemu. Polecam sterylizator do mikrofali rewelacja szybko i skutecznie. Mam aventu.
Tzn jak sterylizować? Nie zalewać wrzątkiem?
 
A ja się dziś wściekłam. Mój lekarz odwołał wizyty że względu na Koronawirusa... Wszystkie nawet kobiet w ciąży m ciężarne mają tylko do niego wieczorem zadzwonić pewnie bd konsultacja wystawienie l4 itd.. Kuźwa No przez tel się nie dowiem co z moją szyjka... Przed świętami już mnie raczej nikt nie przyjmie ale chyba bd szukac innego lekarza.. Czuję się zostawiona z niczym... Co mi po jego telefonie 🤦‍♀️🤬
a może tylko n ten tydzień odwołał, zadzwoń wieczorem poznasz więcej szczegółów, jak się okaże, że jest na kwarantannie to się będziesz cieszyć, że odwołał
 
Hejka Ladies, jestem na krzywej ale jakoś lepiej znoszę niż kiedyś. Dawka glukozy oczywiście bleee ale nie dostałam muła i paraliżu języka więc jest git. Siedzę w maseczce to mnie najbardziej wk.... Nienawidzę, słabo mi się oddycha z takim ogranicznikiem. Dodałam fotę swoją na miarę czasów jakie nadeszły😂Pozdrawiam
 
reklama
No narazie się wstrzymuje z szukaniem innego.. Do jutra. Zobaczę co mój wieczorem powie. Ale ciśnienie mi i tak skoczyło 😐
Wiem co czujesz. Pamiętaj że masz jeszcze położną jak co w czasie porzucenia na której możesz polegać. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy. Ja chciałam i tak zmienić lekarza więc jakby życie mnie zmusiło. Jestem teraz bardzo zadowolona.
 
Do góry