reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ja położną do porodu będę miała ze szpitala, ale a środowiskowa to rozumiem co innego?
Środowiskowa odwiedza Cie przed porodem od 21 tygodnia (NFZ)i bada Cie, odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Przerobi też to czego nauczyła byś się w szkole rodzenia. Przychodzi do Ciebie także w trakcie połogu. Pokaże Ci jak karmić, jak kąpać, jak leczyć maleństwo.
Będę wdzięczna jak podzielisz się tym jak znalazłaś położną do porodu czyli jak szukałaś, czy ja znasz, czy płaciłaś coś jej, kiedy i ile. Kiedy dlatego że przecież jadąc do szpitala mogą cie odesłać i co wtedy 😱 (Oczywiście jeśli to nie problem) Przecież nie zabierzesz jej że sobą do innego szpitala.
Bardzo bym chciała żeby był ktoś zaufany przy porodzie i skolei nie wiem jak znaleźć taką😕
 
reklama
Środowiskowa odwiedza Cie przed porodem od 21 tygodnia (NFZ)i bada Cie, odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Przerobi też to czego nauczyła byś się w szkole rodzenia. Przychodzi do Ciebie także w trakcie połogu. Pokaże Ci jak karmić, jak kąpać, jak leczyć maleństwo.
Będę wdzięczna jak podzielisz się tym jak znalazłaś położną do porodu czyli jak szukałaś, czy ja znasz, czy płaciłaś coś jej, kiedy i ile. Kiedy dlatego że przecież jadąc do szpitala mogą cie odesłać i co wtedy 😱 (Oczywiście jeśli to nie problem) Przecież nie zabierzesz jej że sobą do innego szpitala.
Bardzo bym chciała żeby był ktoś zaufany przy porodzie i skolei nie wiem jak znaleźć taką😕
ja mam położną z polecenia mojego lekarza, alternatywnie brałam pod uwagę, że wybiorę ją w trakcie szkoły rodzenia (że mi któraś po prostu przypadnie do gustu) ale jak wiadomo szkoła rodzenia odwołana, więc muszę polegać na poleceniu, koszt to 500 zł, u nas jest tak, że jesłi wybierasz położną z danego szpitala to przyjmą Cię z porodem, termin masz wstępnie określony, z położną jesteś w kontakcie więc ona mniej więcej wie czy ten poród się zbliża i mają miejsca dla swoich pacjentek, ponoć super mega rzadko się zdarza, że odeślą dziewczynę do innego szpitala, ale ja nie znam nikogo komu to się przytrafiło, jak chodzisz do szkoły rodzenia do tego samego szpitala to już też Cię traktują jak swoją pacjentkę, ja tam też na badania prenatalne jeździłam specjalnie, więc kartę mam już założoną, liczę, ze wszystko pójdzie po mojej myśli, dodatkowo wybrałam lekarza prowadzącego, który tam pracował, niestety w zeszłym miesiącu przeniósł się do prywatnej kliniki, ale koleżanki mi powiedziały że lekarz nie ma nic do powiedzenia w trakcie przyjęcia na oddział i to położne decydują kto idzie na porodówkę
 
Dziewczyny czy zwykle badania morfologię,mocz robicie w tym czasie? Ja już dawno nie robiłam wizytę mam za tdzien i chyba pasowałoby zrobić.
 
Środowiskowa odwiedza Cie przed porodem od 21 tygodnia (NFZ)i bada Cie, odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Przerobi też to czego nauczyła byś się w szkole rodzenia. Przychodzi do Ciebie także w trakcie połogu. Pokaże Ci jak karmić, jak kąpać, jak leczyć maleństwo.
Będę wdzięczna jak podzielisz się tym jak znalazłaś położną do porodu czyli jak szukałaś, czy ja znasz, czy płaciłaś coś jej, kiedy i ile. Kiedy dlatego że przecież jadąc do szpitala mogą cie odesłać i co wtedy 😱 (Oczywiście jeśli to nie problem) Przecież nie zabierzesz jej że sobą do innego szpitala.
Bardzo bym chciała żeby był ktoś zaufany przy porodzie i skolei nie wiem jak znaleźć taką😕
widziałam też fora na fb gdzie dziewczyny polecają sobie położne z konkretnych szpitali, możesz poszukać
 
Ja badania: mocz, morfologia, wr, anty-hcv, antygen HBS, Anty- HIV robiłam we wtorek. Wizytę mam 14.01 :) Już się nie mogę doczekać, a z drugiej strony z każdą wizytą jakoś bardziej się stresuję?!
A ktoś się zna tu na wynikach? Chodziło by mi o morfologie, bo mi wyszło, że:
WBC [tys./ul]norma 10.0, a ja mam 10.7,a z kolei
RDW-CV [%] norma jest 12.4-15.1, a mi wyszlo: 12.1:) Buziaki :*
 
Ja badania: mocz, morfologia, wr, anty-hcv, antygen HBS, Anty- HIV robiłam we wtorek. Wizytę mam 14.01 :) Już się nie mogę doczekać, a z drugiej strony z każdą wizytą jakoś bardziej się stresuję?!
A ktoś się zna tu na wynikach? Chodziło by mi o morfologie, bo mi wyszło, że:
WBC [tys./ul]norma 10.0, a ja mam 10.7,a z kolei
RDW-CV [%] norma jest 12.4-15.1, a mi wyszlo: 12.1:) Buziaki :*
normy dla kobiet w ciąży są inne, więc nie przejmuj się tym, lekarz musi ocenić wyniki całościowo
 
reklama
Do góry