reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Niestety tej drugiej marki nie znam ale moja koleżanka ma Baby Design Husky i jest bardzo zadowolona. Też myślałam nad tym wózkiem ale dla jak dla mnie to on jest lepszy dla noworodków urodzonych późną jesienią/zimą bo to taki typowo zimowy wózek ze wszystkimi akcesoriami.

Ja zaczęłam dziś 34 tydzień i nie powiem, że nie mam brzucha, bo mam, ale jak ktoś pyta który miesiąc i mówię że ósmy to każdy wybałusza oczy że to już taka zaawansowana ciąża a brzuch wygląda jak na piąty/szósty miesiąc. I też przytyłam póki co tyle co Ty - 9 kilo.
U mnie tak samo, choć ja + 10 do przodu. Ja jutro zaczynam 33 TC. Mała waży 2400
 
a ja się właśnie załamałam, wróciłam po miesiącu do domu, weszłam na wagę, mam w sumie 15 kg do przodu... a dopiero 32 tydzień zaczynam... po sobie tak nie widziałam żebym przytyła aż tyle, ale to jest jakaś masakra, 5 kg w miesiąc!
 
a ja się właśnie załamałam, wróciłam po miesiącu do domu, weszłam na wagę, mam w sumie 15 kg do przodu... a dopiero 32 tydzień zaczynam... po sobie tak nie widziałam żebym przytyła aż tyle, ale to jest jakaś masakra, 5 kg w miesiąc!
Na ostatniej prostej jest przyspieszenie. Oj tam, zgubisz szybciutko.
Ja to czasem się czuje jak żółw wywrócony na skorupę. Czasem mąż musi mi pomóc wstać 🐢
 
a ja się właśnie załamałam, wróciłam po miesiącu do domu, weszłam na wagę, mam w sumie 15 kg do przodu... a dopiero 32 tydzień zaczynam... po sobie tak nie widziałam żebym przytyła aż tyle, ale to jest jakaś masakra, 5 kg w miesiąc!
Mi się wydaje, że ważniejsze jest to jak się ze sobą czujesz i jak wyglądasz niż to ile wskazuje waga. Poza tym już dużo nie zostało, a potem będziemy zrzucać :)
 
Ja przytyłam już 11.5 kg ale najwięcej chyba przybrałam w drugiej połowie 2 trymestru bo też jakoś 5 kg w miesiąc. W ostatnim miesiącu przybyło jakoś 3 kg ale chyba najgorsze przed nami bo dzidzia dopiero teraz nabiera masy 🙈 ale nie ma co się dziewczyny przejmować ja w każdej ciąży zaczynalam od 52 kg a 2 poprzednie skończyłam na wadze +17 kg i po 4 miesiącach bez żadnych treningów ani diet wracałam do wagi, więc może teraz będzie podobnie 🙂
 
Dziewczyny jak tam wasze brzuchy? U mnie koniec 35tc i mam wrażenie, że jakiś mały :( przytyłam ok 9kg i wszystko w brzuch weszło no ale jakoś tego nie widac
U mnie 33+5, przytyłam 10 kg na razie, ale wygląda tak, że wszystko poszło tylko w brzuch 😬🙈mąż się śmieje, że najpierw idzie brzuszek, a potem już ja się pojawiam 😅
Jakoś tak wyglądam w tym momencie 🙂
 

Załączniki

  • 9D573FB3-EF5C-461C-80C7-0D928475393F.jpeg
    9D573FB3-EF5C-461C-80C7-0D928475393F.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 101
  • 03AC0B8A-F2F9-42B8-BF67-2DB01610F44B.jpeg
    03AC0B8A-F2F9-42B8-BF67-2DB01610F44B.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 99
U mnie 33+5, przytyłam 10 kg na razie, ale wygląda tak, że wszystko poszło tylko w brzuch 😬🙈mąż się śmieje, że najpierw idzie brzuszek, a potem już ja się pojawiam 😅
Jakoś tak wyglądam w tym momencie 🙂
bardzo ładny brzusio. Po pierwszej ciąży wyszlam ze szpitala lżejsza niż przed ciąża. Więc może dobrze, że wszystko wchodzi w brzuszek a nie w boczki to szybko wrócimy do formy
 
reklama
chyba już zacznę...
Ja bym się teraz nie odchudzała... Wszyscy lekarze, położne i dietetycy bardzo odradzają odchudzanie w okresie ciąży. Potem na pewno jeszcze wszystko zejdzie a nie wiadomo, może w tych kilogramach praktycznie nie ma tłuszczy tylko dzidzia + łożysko + macica + wody płodowe + zmagazynowana woda
 
Do góry